Znaleziono 0 artykułów
28.10.2023
Artykuł partnerski

Showroom Marra Design: 30 lat prestiżu

28.10.2023
Fot. Materiały prasowe

Harmonia, elegancja, dbałość o detale. A także rozpoznawalny wyrafinowany styl. Właśnie za te cechy zarówno architekci wnętrz, jak i właściciele domów oraz mieszkań tak bardzo cenią włoskie marki. Jedne z najbardziej prestiżowych znajdziemy w showroomie Marra Design.

Urządzając wnętrze, należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak charakter przestrzeni czy indywidualny gust właścicieli. Znaczenie mogą mieć też obowiązujące trendy. Istnieją jednak elementy wyposażenia, które zawsze są dobrym wyborem, takie jak najwyższa jakość, szlachetne materiały, elegancja. Z takich zalet słyną topowe włoskie marki, między innymi Salvatori, Gessi czy Rexa Design.

Fot. Materiały prasowe

Elementy wyposażenia łazienek, salonów oraz kuchni z ich oferty są gwarancją wyjątkowego ponadczasowego stylu. Nic więc dziwnego, że architekci z całej Polski już od 30 lat zwracają się do showroomu Marra Design, mającego w swojej ofercie produkty właśnie tych brandów. Showroom ma na koncie prestiżowe realizacje, takie jak Hotel Verte Autograph w Warszawie czy H15 Luxury Palace Hotel w Krakowie. Właśnie w Marra Design znaleźć można wyroby prezentujące wysoką jakość oraz doskonałe wzornictwo, teraz prezentowane w zupełnie nowy sposób.

Salvatori: Siła naturalnego kamienia

Z okazji trzydziestolecia swojego istnienia znajdujący się w Nieporęcie pod Warszawą showroom Marra Design przeszedł metamorfozę. Autorem nowej odsłony miejsca jest Paweł Jurkiewicz Studio, które skupiło się na wyeksponowaniu najważniejszych marek. Jedną z nich jest Salvatori – wielokrotnie nagradzana, specjalizująca się w wyrobach z kamienia naturalnego włoska firma. W jej produktach tradycyjne rzemiosło łączy się ze współczesnym designem i nowoczesną myślą technologiczną. Efekt tego miksu to szeroki wybór najwyższej klasy projektów – od innowacyjnych tekstur ścian i podłóg po artykuły łazienkowe – umywalki, wanny, meble oraz produkty do domu, takie jak stoły, oświetlenie i akcesoria. Marka ceniona jest za mistrzowskie łączenie wyrafinowanego designu z kamieniem naturalnym.

Fot. Materiały prasowe

Salvatori współpracuje z szanowanymi, międzynarodowymi projektantami. Podstawą działalności brandu jest głęboko zakorzeniona pasja. A także szacunek dla wyrafinowanego i niepowtarzalnego piękna kamienia naturalnego. Jak podkreślają projektanci Salvatori, nie istnieją dwa identyczne kawałki kamienia, dlatego każdy produkt ma własną, niepowtarzalną historię.

Fot. Materiały prasowe

Gessi: Niepowtarzalność i ponadczasowość

Choć w urządzaniu wnętrz ważne są aktualne trendy, nikt przecież nie remontuje co sezon łazienki czy kuchni. Dlatego tak ważne jest, aby przy urządzaniu tych wnętrz postawić na produkty, które będą nie tylko niepowtarzalne, ale i ponadczasowe. Właśnie takie znajdziemy w ofercie Gessi – włoskiej firmy, projektującej i produkującej ekskluzywne wyposażenie łazienek i kuchni od prawie 30 lat. Ponadczasowe kolekcje, często tworzone przy współpracy z uznanymi projektantami, wyróżnia wyjątkowy, opierający się próbie czasu design. Marka Gessi jest rozpoznawana i ceniona na całym świecie, między innymi dzięki modnym projektom łazienek w hotelach, spa, na jachtach oraz w prywatnych rezydencjach.

Fot. Materiały prasowe

W ofercie Gessi znajdziemy baterie umywalkowe, prysznicowe czy wannowe oraz deszczownice, umywalki, wanny, WC i bidety, a nawet szlachetne tekstylia łazienkowe. Gessi wyróżniają nie tylko ponadczasowy włoski design i dbałość o każdy detal, ale też najwyższa jakość wykonania oraz szeroki wachlarz wzorów i wykończeń kolorystycznych. Co ważne dla każdego świadomego klienta, produkty i akcesoria łazienkowe Gessi „Made in Italy” są wytwarzane z najwyższym szacunkiem dla środowiska.

Fot. Materiały prasowe

Rexa: Minimalizm i zrównoważone podejście

Zrównoważone podejście do produkcji jest dziś priorytetem dla coraz większej liczby firm. Jedną z nich jest Rexa – producent włoskiego designu w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Marka projektuje i wykonuje wyposażenie łazienek przy użyciu materiałów takich jak Corian® i Korakril, stawiając na odpowiedzialne i zrównoważone podejście.

Fot. Materiały prasowe

Fabryka może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, a bogata oferta producenta pozwala kompleksowo wyposażyć całą łazienkę w spójnym, niebanalnym stylu. W ofercie brandu znajdziemy wanny, umywalki – od nablatowych po zintegrowane z blatem – a także kolekcje mebli, kabiny prysznicowe z brodzikami, armaturę i dodatki, takie jak lustra, oświetlenie czy wszelkie inne akcesoria łazienkowe.

Rzemieślnicze podejście fabryki do procesu produkcji oraz rzetelne wykonanie wyróżniają produkty Rexa. Te zalety zapewniły też marce zaufanie, którym cieszy się wśród inwestorów i architektów nie tylko rezydencji prywatnych, ale także jachtów oraz obiektów publicznych, takich jak hotele, restauracje czy prestiżowe centra handlowe.

Fot. Materiały prasowe

W odświeżonym showroomie Marra Design zostały wyodrębnione także inne strefy. Są wśród nich przestrzenie poświęcone produktom takim jak baterie Bugnatese czy ceramika łazienkowa Scarabeo. Na uwagę zasługuje strefa klasyczna, w której znajdują się wyroby Gaia Mobili, Nicolazzi i prestiżowego producenta Arte Veneziana, tworzącego produkty ze szkła weneckiego z wykorzystaniem autorskich technologii obróbki.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij