Znaleziono 0 artykułów
09.08.2022

Królowa Letycja z córkami w sukienkach z Zary

09.08.2022
Fot. Getty Images

Królowa Letycja wybrała się na rodzinną kolację. Wraz z córkami, infantką Zofią i księżną Eleonorą, udała się do restauracji na Majorce. Na tę okazję wszystkie trzy założyły minisukienki z Zary. 

Królowa Letycja odpoczywa właśnie z rodziną na Majorce. Udała się z córkami i królową Zofią do restauracji Beatnik w Palmie. Tego dnia monarchini postawiła na minisukienkę Zary w różowo-białe wzory. Stylizację uzupełniła espadrylami w odcieniu nawiązującym do trendu barbiecore.

Córki Letycji również sięgnęły po mini z Zary. Zofia Burbon zdecydowała się na białą kreację z wycięciami na biodrach, a księżna Eleonora założyła niebieską sukienkę w wakacyjny print. Obie postawiły także na kremowe espadryle.

Fot. Getty Images

Rodzinie towarzyszyła królowa Zofia. Monarchini założyła jedwabną, białą bluzkę, którą zestawiła z fioletową koszulą w egzotyczny print i luźnymi spodniami. Stylizację uzupełniła naręczem naszyjników z kolorowymi koralikami.

To nie pierwszy raz, kiedy królowa Letycja i jej córki zakładają dopasowane stylizacje. Pod koniec lipca członkinie rodu udały się na regionalne święto w katedrze w Santiago de Compostela, gdzie zachwycały w zwiewnych sukienkach. Dwa dni później królowa Hiszpanii widziana była w letniej szmizjerce marki Dándara, którą pożyczyła z szafy księżnej Eleonory. Monarchini chętnie sięga także po ubrania popularnych marek, udowadniając, że nie trzeba wydawać fortuny, aby wyglądać elegancko.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij