Znaleziono 0 artykułów
26.07.2022

Moc koloru: Królowa Letycja z córkami w letnich sukienkach

26.07.2022
Fot. Fot. East News

W poniedziałek 25 lipca królowa Letycja udała się wraz z córkami, infantką Zofią i księżną Eleonorą, na regionalne święto w katedrze w Santiago de Compostela. Każda z trzech monarchiń postawiła na zwiewną sukienkę w soczystym odcieniu, która świetnie sprawdzi się na upalne dni.

W tym sezonie króluje mocno nasycony kolor. Doskonale wie o tym królowa Letycja, która z gracją porusza się po modowych trendach. Udając się na narodową uroczystość w katedrze w Santiago de Compostela, królowa postawiła na pomarańczową sukienkę od Vogany. Stylizacje uzupełniła dodatkami od Caroliny Herrery – zamszowymi szpilkami i karmelową torebką.

Fot. Getty Images

Towarzyszące królowej córki również postawiły na soczyste barwy. 16-letnia księżna Asturii, Eleonora, zachwyciła w różowo-brzoskwiniowej kreacji Yasmin od Cayro, która idealnie wpisuje się w trend color blockingu. Do całości dobrała lakierowane szpilki, także od Caroliny Herrery.

Infantka Hiszpanii, 15-letnia Zofia Burbon, wybrała kreację w mniej krzykliwym odcieniu. Błękitną, zwiewną sukienkę hiszpańskiej marki Bruna zestawiła z balerinkami w miętowym odcieniu.

Fot. Getty Images

Na wydarzeniu obecny był również król Hiszpanii, Filip VI. Monarcha prezentował się elegancko w ciemnym garniturze, błękitnej koszuli i niebieskim krawacie.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Moc koloru: Królowa Letycja z córkami w letnich sukienkach
Proszę czekać..
Zamknij