Znaleziono 0 artykułów
12.04.2024

Harry i Meghan nakręcą reality show dla Netflixa

12.04.2024
Księżna Meghan i książę Harry będą mieć własne reality show (Fot. Getty Images)

Od premiery serialu dokumentalnego „Harry & Meghan” minęło półtora roku. Sussexowie zapowiedzieli powrót na ekrany. Książę i księżna w dwóch programach reality show dla Netflixa opowiedzą o swoich największych pasjach.

W pierwszym z programów Netflixa zobaczymy, jak Meghan Markle „celebruje radość z gotowania, ogrodnictwa i przyjaźni".

Meghan Markle pokaże na ekranie, jak wygląda jej codzienne życie w Kalifornii

To wielki powrót byłej gwiazdy „W garniturach” na ekrany. Produkcją serialu zajmie się firma Sony, która stoi za programem „Selena + szefowie kuchni”. Leah Hariton obejmie stanowisko showrunnerki, a reżyserem zostanie Michael Steed. Meghan zajmie się produkcją serii. Za programami stoi firma Sussexów – Archewell Productions. Równolegle startuje marka lifestyle'owa Markle – American Riviera Orchard.

Kadr z serialu „Harry & Meghan” na platformie Netflix (Fot. materiały prasowe)

Drugi program reality show skupi się na pasji księcia Harry'ego

Drugi program skupi się na Harrym, który „zapewni widzom bezprecedensowy dostęp do świata profesjonalnego polo". Ta dyscyplina to długoletnia pasja księcia. W serialu zostaną pokazani gracze rywalizujący na najwyższym poziomie, a także sportowa społeczność. Program zostanie wyprodukowany przez Boardwalk Pictures. – Program uchyli rąbka tajemnicy i pokaże pasję do tego sportu, uchwyci zmagania zawodników i wszystko, czego potrzeba, aby rywalizować na najwyższym poziomie – powiedział rzecznik prasowy Sussexów.

Książę Harry i Meghan Markle nakręcą też dla Netflixa romans


Jeśli chodzi o ich projekty telewizyjne, książę i księżna planują również zekranizować bestsellerową powieść romantyczną „Meet Me at the Lake”. W 2022 roku w netflixowym serialu „Harry & Meghan” Sussexowie opowiedzieli o swoim związku – od momentu, gdy się poznali, do ich odejścia z rodziny królewskiej. Projekty są w początkowej fazie realizacji i nie wiadomo jeszcze, kiedy pojawią się na ekranach.

Aleksandra Łukaszek
Proszę czekać..
Zamknij