Znaleziono 0 artykułów
28.06.2019

Książę i księżna Sussex ruszają w kolejną podróż

28.06.2019
Podpis

Harry i Meghan zapowiedzieli swoją pierwszą oficjalną podróż od narodzin syna. Podczas wizyty w Południowej Afryce, która odbędzie się jesienią tego roku, rodzicom będzie towarzyszył mały Archie.

Na oficjalnym profilu księcia i księżnej Sussex pojawiła się zapowiedź ich pierwszej  wizyty od czasu narodzin syna w maju tego roku. Malutki Archie będzie towarzyszył rodzicom podczas podróży po Malawi, Angoli i Botswanie. Ostatnia, oficjalna wizyta książęcej pary miała miejsce na początku tego roku, kiedy to małżonkowie wybrali się do Australii i Nowej Zelandii. Oddali wtedy między innymi hołd ofiarom strzelaniny w meczetach w Christchurch i oficjalnie poinformowali światowe media o tym, że spodziewają się dziecka.

Dla Archiego będzie to pierwsza tego typu podróż. Najmłodszy członek rodziny królewskiej będzie miał wtedy niespełna pół roku, co zapewne zostanie odnotowane przez krytyków Meghan Markle i całej brytyjskiej rodziny królewskiej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TRH The Duke and Duchess of Sussex are excited to announce that they have been asked to carry out a tour to Southern Africa this autumn. The Foreign and Commonwealth Office have requested a visit to South Africa 🇿🇦 as well as The Duke carrying out visits to Malawi 🇲🇼 and Angola 🇦🇴. His Royal Highness will also do a short working visit to Botswana 🇧🇼 en route to the other countries. The Duke and Duchess are really looking forward to meeting so many of you on the ground and continuing to raise awareness of the high impact work local communities are doing across the Commonwealth and beyond. This will be their first official tour as a family!

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Redakcja Vogue.pl
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Książę i księżna Sussex ruszają w kolejną podróż
Proszę czekać..
Zamknij