Znaleziono 0 artykułów
09.03.2020

Książęce pary znowu razem

09.03.2020
Harry i Meghan (Fot. Getty Images)

Od czasu Megxitu William i Harry nie są podobno w najlepszych stosunkach. Ale na ostatnim oficjalnym wystąpieniu Susseksów towarzyszyli im księżna i książę Cambridge. 

W styczniu Meghan i Harry ogłosili, że rezygnują z pełnienia oficjalnych obowiązków w ramach rodziny królewskiej. W lutym przebywali w Vancouver, gdzie „po prostu” Harry i jego żona chcą wieść spokojne życie. Teraz powrócili do Wielkiej Brytanii na ostatnie wydarzenia, podczas których Susseksom przysługuje jeszcze tytuł książęcy.

W londyńskiej Westminster Abbey razem z księciem i księżną Cambridge Meghan i Harry świętowali Commonwealth Day, czyli święto Wspólnoty Narodów, obejmującej 54 państwa, a zamieszkałej przez 2,6 miliarda ludzi. Te kraje współpracują ze sobą w zakresie gospodarki, ochrony środowiska i kultury.

Harry i Meghan z Kate i Williamem (Fot. Getty Images)

Na mszę w katedrze Meghan wybrała sukienkę Emilii Wickstead w ulubionym kolorze Kate, czyli zieleni (kapelusik z woalką to dzieło Williama Chambersa, torebkę wybrała z kolekcji Gabrielli Hearst, a szpilki to jej ulubiony model Aquazzury). Middleton musiała więc zdecydować się na jeden ze swoich sztandarowych zestawów – czerwony, dwurzędowy płaszcz Catherine Walker. 

Fotoreporterzy uchwycili Fab Four na wspólnym zdjęciu po raz pierwszy od Megxitu. Pary książęce nie przyjechały jednak na uroczystości razem. W kościele wymienili uprzejmości, ale zbyt długo ze sobą nie rozmawiali. To potwierdzałoby plotki o rzekomym rozłamie w rodzinie królewskiej.

Meghan i Harry pojawili się kilka dni temu na Endeavour Fund Awards. Meghan wygłosiła też mowę w Dzień Kobiet. 

Anna Konieczyńska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Książęce pary znowu razem
Proszę czekać..
Zamknij