Znaleziono 0 artykułów
30.10.2020

Książka „Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach”

30.10.2020
Kadr z serialu "Przyjaciele" (Fot. EastNews)

Które odcinki są najlepsze? Jak wyglądały kulisy powstawania serialu? Kto z obsady był największą gwiazdą? Tego dowiemy się z książki autorstwa fanów serialu. Jeannine Dillon, Bryan Cairns oraz Gary Susman odpowiedzą na wszystkie intrygujące pytania dotyczące kultowych „Przyjaciół”.

Od ponad 25 lat w naszych domach gości szóstka z Nowego Jorku. Rachel Green, Monica Geller i Phoebe Buffay stały się ikonami stylu, a kawiarnia Central Perk jednym z najważniejszych punktów na turystycznej mapie Nowego Jorku. I chociaż serial skierowano do Pokolenia X, dziś przed ekranami skupia także przedstawicieli Generacji Z. Teraz do księgarni ma trafić książka zabierająca nas za kulisy kultowej produkcji.

„Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach” (Fot. Materiały prasowe)

„Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach” to leksykon i album w jednym. Jeannine Dillon, Bryan Cairns oraz Gary Susman przeprowadzą nas po najciekawszych wywiadach z aktorami i twórcami serialu, narodzinach pomysłu na „Przyjaciół” i drodze do realizacji. Znajdziemy zdjęcia z planu, materiały dodatkowe, a autorzy odpowiedzą nam na nurtujące pytania dotyczące wystroju mieszkań poszczególnych bohaterów oraz wybiorą po 10 odcinków (z 238!), które ich zdaniem zasłużyły na miano najlepszych. 

Czy zostanie opisany słynny pocałunek Rachel i Rossa? Czy przeczytamy o karze, jaką wymierzył sobie Chandler, po tym jak zranił Joeya? A może przypomnimy sobie o odcinku z modelką Victoria’s Secret? Odpowiedzi szukajcie w księgarniach. Tymczasem niecierpliwie czekamy na odcinek specjalny, którego realizacja została zawieszona z powodu pandemii. 

Pola Dąbrowska
Sortuj wg. Najnowsze
Komentarze (2)

Monika CzyCzytasz24.11.2020, 21:28
Pięknie wydana książką ! Idealna pozycja dla fanów serialu :)

Wczytaj więcej
Proszę czekać..
Zamknij