Znaleziono 0 artykułów
01.07.2019

Księżna Meghan i książę Harry na meczu baseballu

01.07.2019
Harry i Meghan po meczu (Fot. Getty Images)

Książę i księżna Sussex pojawili się na meczu, podzas którego Boston Red Sox przegrali z New York Yankees. Młodzi rodzice otrzymali od obu drużyn śpioszki dla syna, Archiego. Meghan Markle pojawiła się w małej czarnej od Stelli McCartney.

Od narodzin syna księżna Sussex rzadko pojawia się publicznie. Wczoraj zrobiła wyjątek dla legend baseballu. Wybrała się z mężem na mecz rozegrany między bostońskimi Red Sox i nowojorskimi Yankees. Meghan Markle zaprezentowała się w krótkiej czarnej sukience z szerokim paskiem projektu Stelli McCartney. Efekt Meghan zadziałał: kreacja na stronie marki już się wyprzedała.

Harry i Meghan po meczu (Fot. Getty Images)

Podczas spotkania z zespołami, młodzi rodzice zostali obdarowani imiennymi śpioszkami dla  dwumiesięcznego Archiego. W brytyjskich mediach pojawiły się w międzyczasie doniesienia, że Meghan i Harry zatrudnili trzecią nianię do opieki nad synem. Podczas meczu książę Sussex miał opowiadać o bezsennych nocach spowodowanych płaczem dziecka. Już jesienią książę i księżna Sussex wrócą do swoich obowiązków podczas oficjalnej wizyty w Afryce Południowej. Syn ma wyruszyć w podróż razem z nimi.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij