Znaleziono 0 artykułów
10.07.2019

Księżna Meghan na meczu polo

10.07.2019
(Fot. Rex Features/East News)

Młoda mama pojawiła się z synkiem Archiem w towarzystwie szwagierki, księżnej Cambridge, podczas King Power Royal Charity Polo Day w Billingbear Polo Club. 

Kilka dni po chrzcinach Archiego, w których wzięła udział tylko najbliższa rodzina, Meghan Markle widziano z synkiem na meczu polo w Wokingham. Współzawodniczyli w nim jej mąż, książę Harry oraz szwagier, książę William. Charytatywne rozgrywki miały na celu popularyzację organizacji wspieranych przez braci. Młodej mamie towarzyszyła Kate Middleton z dziećmi – George'em, który 22 lipca świętować będzie szóste urodziny, czteroletnią Charlotte i rocznym Louisem. 

(Fot. Rex Features/East News)

Meghan, która od czasu porodu rzadko pokazuje się publicznie, kibicowała graczom ubrana w casualową stylizację. Obszerna sukienka w odcieniu khaki od Lisy Marie Fernandez, uszyta z lnu, duże okulary przeciwsłoneczne oraz rozpuszczone włosy sprawiały, że Meghan wyglądała jak zwyczajna dziewczyna, a nie upozowana księżna. Kate wybrała natomiast różową sukienkę i ulubione espadryle hiszpańskiej marki Castañer. Dwumiesięczny Archie, którego twarz para książęca pokazała ostatnio na Instagramie, pierwsze tygodnie życia spędza z rodzicami w wyremontowanej dla nich posiadłości Frogmore Cottage.

(Fot. Rex Features/East News)

 

Anna Konieczyńska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Księżna Meghan na meczu polo
Proszę czekać..
Zamknij