Znaleziono 0 artykułów
20.10.2018

Księżna Meghan ponownie w czerni

20.10.2018
Książę i księżna Sussex (Fot. Getty Images)

Książęca para kontynuuje swoją 16-dniową podróż po Australii i Nowej Zelandii, podczas której odwiedziła już m.in. Melbourne i Dubbo. Piątego dnia książę i księżna Sussex zachwycili zarówno w oficjalnych, jak i swobodnych stylizacjach.

Do tej pory księżna Meghan podczas swojej pierwszej oficjalnej, królewskiej podroży stawiała na wygodne, ale eleganckie stylizacje. Mogliśmy ją podziwiać w marynarce projektu przyjaciółki, tenisistki Sereny Wlliams, a także wykonanej na zamówienie sukience australijskiego projektanta Dion Lee.

Księżna Sussex (Fot. Getty Images)

Piąty dzień upłynął przyszłym rodzicom, którzy na wiosnę 2019 roku spodziewają się narodzin pierwszego dziecka, równie pracowicie. Rano książę Harry i księżna Meghan udali się na otwarcie Anzac Memorial. Tzw. Dzień Anzac upamiętnia pierwszą, ważną bitwę podczas I wojny swiatowej, w której wzięły udział wojska Australii i Nowej Zelandii.

Książę i księżna Sussex (Fot. Getty Images)

Podczas uroczystości z udziałem premiera Australii i Gubernatora Nowej Południowej Walii książę Harry pojawił się w oficjalnym, białym mundurze, który jest noszony zazwyczaj latem, w krajach o ciepłym klimacie. Księżna Meghan postawiła na elegancką, ale skromną czarną sukienkę z krótkim rękawkiem, lekkim golfem oraz spódnicą w kształcie litery "A". Projekt Emilii Wickstead ze złotymi guzikami księżna uzupełniła czarnym toczkiem Philipa Treacy'ego. Przyszła mama po raz drugi sięga po sukienkę jednej z ulubionych projektantek księżnej Kate. Żona księcia Harry'ego pokazała się w jej czarnej, dopasowanej kreacji podczas oficjalnej wizyty w Dublinie tuż po ślubie.

Podobne artykułyMeghan Markle: Aktywistka, księżna, mama Anna KonieczyńskaNa tych uroczystościach dzień książęcej pary się jednak nie skończył. Pojawiając się w identycznych czarnych koszulach, książęca para oficjalnie rozpoczęła zawody Invictus Games 2018, w których uczestniczą weterani wojenni. Co ciekawe, to właśnie rok temu podczas tych zawodów w Toronto Meghan i Harry pierwszy raz oficjalnie pokazali się jako para.

37-letnia księżna uzupełniła swoją popołudniową stylizację czarnymi dżinsami Mother Denim oraz białą marynarką Altuzarra Studio.

Książę i księżna Sussex (Fot. Getty Images)

 

Katarzyna Pietrewicz
  1. Moda
  2. Street Style
  3. Księżna Meghan ponownie w czerni
Proszę czekać..
Zamknij