Znaleziono 0 artykułów
15.10.2018

Księżna Meghan spodziewa się dziecka

15.10.2018
Księżna i Książę Sussex po wylądowaniu w Australii (Fot. Media-Mode , East News)

To już pewne! Księżna Meghan i książę Harry spodziewają się pierwszego dziecka. Nowy członek rodziny królewskiej pojawi się na świecie wiosną przyszłego roku.

Pierwsze plotki na temat ciąży księżnej Meghan zaczęły krążyć już miesiąc po ślubie, który para wzięła w maju tego roku. Oliwy do ognia dodało pojawienie się księżnej w niebieskiej sukience z falbanami zakrywającymi brzuch podczas  koncertu 100 Days to Peace w Londynie. 

Na ślubie księżniczki Eugenii Meghan wystąpiła w płaszczu Givenchy, który umiejętnie tuszował jej talię, co tylko podsyciło zainteresowanie mediów. Para właśnie przyleciała do Australii z pierwszą oficjalną 16-dniową wizytą.

Dzisiaj pałac Kensignton oficjalnie potwierdził krążące od dłuższego czasu plotki. Księżna Meghan i książę Harry spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Kolejny członek rodziny królewskiej przyjdzie na świat wiosną przyszłego roku. Najprawdopodobniej matka księżnej przeprowadzi się do Londynu, żeby wspierać córkę w tych ważnych chwilach. Dziedzicem tytułu może zostać jedynie chłopiec, także jeżeli para doczeka się potomstwa płci żeńskiej, tytuł skończy się wraz ze śmiercią księcia Harry'ego.

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij