Znaleziono 0 artykułów
30.01.2019

Księżna Meghan w pastelowej stylizacji

30.01.2019
Księżna Meghan (Fot. Getty Images)

Po krótkiej przerwie księżna Meghan powróciła do pełnienia oficjalnych obowiązków. Tym razem pojawiła się w londyńskim National Theater.

Przyszła mama, która w kwietniu spodziewa się swojego pierwszego dziecka, w styczniu tego roku przejęła z rąk królowej Elżbiety II mecenat nad czterema organizacjami. Oprócz Smart Works oraz schroniska w Mayhew, które księżna Sussex zdążyła już odwiedzić, do jej nowych obowiązków zalicza się również patronat nad National Theatre.

Księżna Meghan (Fot. Getty Images)

Podczas wizyty w londyńskim teatrze księżna spotkała się z dyrektorem placówki, Rufusem Norrisem, oglądała na żywo warsztaty aktorów występujących w spektaklu „Pericles”, a także podziwiała występ dzieci z Edith Neville Primary School oparty na produkcji „Czas wojny”.

37-letnia księżna na tę okazję wybrała stylizację w odcieniu pastelowego różu. Dopasowana sukienka z dekoltem w kształcie litery „V” oraz pasujący żakiet to projekty Brandona Maxwella, jednego z ulubieńców Lady Gagi. Żona księcia Harry'ego dobrała do kompletu czółenka Aquazzura oraz torebkę Caroliny Herrery w tym samym odcieniu.

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij