Znaleziono 0 artykułów
16.01.2019

Meghan Markle w sukience z H&M

16.01.2019
Meghan Markle (Fot. Getty Images)

Księżna Sussex odwiedziła schronisko Mayhew, jedną z organizacji, którą wzięła pod opiekę, w kremowej sukience z kolekcji dla przyszłych mam od szwedzkiej sieciówki. 

Schronisko dla zwierząt Mayhew to jedna z organizacji, nad którą opiekę Elżbieta II przekazała księżnej Sussex. Ta sprawa jest bliska sercu Meghan, bo adoptowała już dwa psy – beagle'a Guya i,  razem z mężem, czarnego labradora.

Meghan z Minnie, terierem ze schroniska (Fot. REX/Shutterstock/EastNews)

Meghan, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka pod koniec kwietnia, odwiedziła dziś londyńską placówkę. Na tę okazję wybrała kremową sukienkę z dzianiny od H&M (za jedyne 79,90 złotych!), a na wierzch narzuciła o ton ciemniejszy płaszcz Armaniego. Monchromatyczne były też dodatki – buty i torebka na łańcuszku od Stelli McCartney. Rozpuszczone włosy i naturalny makijaż dopełniły wizerunku. 

Księżna (Fot. Tim Rooke/REX/Shutterstock/EastNews)

Dziś wieczorem Meghan ma pojawić się w towarzystwie męża, księcia Harry'ego na premierze spektaklu Cirque du Soleil „Totem” w Royal Albert Hall. Przedstawienie wesprze organizację Sentebale dbającą o dzieci i nastolatki zarażone wirusem HIV. O tę inicjatywę dba z kolei książę. 

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij