Znaleziono 0 artykułów
23.10.2018

Księżna Meghan w sukni z peleryną

23.10.2018
Książę i księżna Sussex (Fot. Getty Images)

Świat mody przywykł już do bezpiecznych wyborów księżnej Sussex, której garderobę ogranicza królewski protokół. Do tej pory podczas podróży po Australii i Nowej Zelandii mogliśmy podziwiać ją w raczej swobodnych stylizacjach. Tym razem żona księcia Harry'ego zachwyciła w eleganckiej sukni w odcieniu błękitu.

Przyszli rodzice, którzy na dzień przed oficjalnym rozpoczęciem swojej podróży po Australii ogłosili światu szczęśliwą nowinę, kontynuują swoją podróż. Tym razem odwiedzili Fidżi, gdzie wcześniej  spotkali się m.in. premierem wyspy i jego żoną. Księżna Meghan na tę okazję wybrała klasyczną, białą kreację australijskiej marki Zimmerman.

Książę i księżna Sussex (Fot. Getty Images)

Wieczorem książęca para pojawiła się na kolacji zorganizowanej w Grand Pacific Hotel, w której uczestniczyli dyplomaci, lokalni biznesmeni oraz śmietanka towarzyska wyspy. Księżna Meghan zachwyciła w niebieskiej sukni do ziemi z efektowną peleryną. Kreacja Danieli Karmuts, urodzonej w Niemczech, a tworzącej w Londynie projektantki, podkreślała widoczny już ciążowy brzuszek przyszłej mamy. Do klientek Karmuts należą takie gwiazdy jak Kate Winslet czy Jennifer Lopez.

Księżna pojawiła się w podobnej kreacji projektu Stelli McCartney podczas ceremonii otwarcia zawodów Invictus Games. Żona księcia Harry'ego często pojawia się publicznie w ubraniach w różnych odcieniach niebieskiego. Wystarczy przypomnieć sobie sukienkę Dion Lee, granatową marynarkę od Oscara de la Renty czy sukienkę z falbankami projektu Jasona Wu.

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij