Znaleziono 0 artykułów
08.06.2019

Księżna Meghan zachwyca w eleganckiej stylizacji miesiąc po porodzie

08.06.2019
Księżna i książę Sussex (Fot. Getty Images)

W sobotni poranek żona księcia Harry'ego razem z całą rodziną królewską wzięła udział w corocznym święcie Trooping the Colour. To pierwsze oficjalne wystąpienie księżnej Meghan po porodzie.

Książęca para, które nieco ponad miesiąc temu powitała swojego pierwszego potomka, dzisiaj po raz pierwszy pokazała się razem publicznie. Meghan i Harry podróżowali powozem do Pałacu Buckingham w towarzystwie księżnej Cambridge oraz księżnej Kornwalii. Cała rodzina królewska pozowała następnie do zdjęć i, zgodnie z tradycją, machała do zgromadzonych poddanych z balkonu pałacu.

Trooping the Colour to oficjalne święto państwowe w Wielkiej Brytanii obchodzone z okazji urodzin panującego monarchy. Mimo iż urodziny królowej Elżbiety II przypadają 21 kwietnia, według sięgającej XVII wieku tradycji, urodziny głowy państwa oficjalnie świętuje się w pierwszy weekend czerwca

Księżna Sussex wybrała na tę okazję granatową kreację od swojej ulubionej projektantki, Clare Waight Keller, a także pasujący kolorystycznie kapelusz od Noelle Stewart. W zeszłym roku księżna pokazała się na uroczystości w pastelowej kreacji Caroliny Herrery.

Księżna i książę Sussex (Fot. Getty Images)

 

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij