Znaleziono 0 artykułów
05.07.2020

Lipiec na HBO GO

05.07.2020
Kadr z filmu „Banksy: Sztuka wyjęta spod prawa” (Fot. Materiały prasowe HBO)

Polska produkcja nakręcona w czasie przymusowej izolacji, międzynarodowe seriale i dokument o Banksym, czyli wszystko, czego możemy się spodziewać na platformie w tym miesiącu.

Serial „4 Blocks”, trzy sezony

Premiera: 1 lipca

Berlin to miasto kulturowej mozaiki, a w dzielnicy Neukölln na ulicy arabski przeplata się z niemieckim. W serialu poznajemy perypetie członków rodziny o bliskowschodnich korzeniach i temperamencie. Zdrada, honor, przyjaźń, rodzina i miłość to tematy napędzające akcję.

 

Film „Kraina lodu II”

Premiera: 5 lipca

Dzieci ucieszy pewnie dostęp do jednego z największych kinowych hitów ostatnich lat. W kolejnej odsłonie opowieści o losach Anny i Elsy księżniczki będą musiały udać się w podróż z pięknego Arendelle w nieznane, a wszystko po to, żeby zawalczyć o losy swojego królestwa.

 

Serial „Quiz”, sezon pierwszy

premiera: 12 lipca

Znany z serialu „Sukcesja” Matthew MacFayden tym razem wciela się w główną rolę w trzyodcinkowym miniserialu, gdzie zostaje zwycięzcą telewizyjnych „Milionerów”. Były wojskowy nie grał jednak czysto.

Film „W domu”

Premiera: 16 lipca

Od czerwca możemy oglądać projekt hiszpańskich twórców, którzy w czasie przymusowej izolacji, w czterech ścianach własnych domów, stworzyli intymne historie filmowe. W lipcu zobaczymy efekt pracy polskich artystów z tego samego czasu. Aż 16 rodzimych twórców stworzyło 14 opowieści, które łączy jedno założenie realizacyjne – „w domu”. Możemy spodziewać się dużej różnorodności bo wśród autorów pojawiają się nazwiska m.in. Jacka Borcucha, Krzysztofa Skoniecznego, Małgorzaty Szumowskiej w duecie z Michałem Englertem czy Mariusza Trelińskiego.

Film dokumentalny „Banksy: Sztuka wyjęta spod prawa”

Premiera: 16 lipca

Streetartowe prace Banksy’ego zna każdy. Posługują się popkulturowymi symbolami i celnie komentują rzeczywistość. Niewiele osób zna jednak wypowiedzi artysty i przebieg budowanej już od dwóch dekad tajemniczej kariery.

 

Serial „Pokój 104”, sezon czwarty

Premiera: 25 lipca

Tytułowy pokój hotelowy jest miejscem akcji całego serialu. Każdy krótki, bo ok. 20-minutowy odcinek, jest pretekstem do poznania historii nowych gości, którzy spędzają w nim tylko jedną noc.

 

Film „Aniołki Charliego”

Premiera: 26 lipca

Film akcji zanurzony w estetyce późnych lat 70. był już odświeżany i uwspółcześniany. W nowym odcinku z serii przygód legendarnych bohaterek ratujących świat pojawią się Kristen Stewart, Naomi Scott i Ella Balinska o polskich korzeniach.

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij