Znaleziono 0 artykułów
06.02.2020

Media donoszą o konflikcie między Harrym i Williamem

06.02.2020
Lady Di z synami (Fot. Getty Images)

Przyjaciel rodziny królewskiej zdradził, że bracia nie pogodzili się przed przeprowadzką Susseksów do Kanady. Konflikt między książętami miał trwać od 2017 roku, gdy William przestrzegał Harry’ego przed zbyt pochopnym zaangażowaniem w związek z Meghan.

Nie rozstali się w zgodzie, ale cieszą się, że najbardziej dramatyczne wydarzenia mają już za sobą – twierdzi anonimowy przyjaciel rodziny królewskiej w wywiadzie dla magazynu „People”. Dodał też, że William był zaskoczony decyzją Harry’ego o rezygnacji z oficjalnych obowiązków. Ich konflikt zaczął się jednak znacznie wcześniej. Gdy młodszy syn Lady Di poznał Meghan Markle trzy lata temu, starszy brat przestrzegał go przed zbytnim zaangażowaniem w związek. Zakochany Harry nie chciał słuchać rad Williama, związanego od wielu lat z Kate Middleton, matką swojej trójki dzieci.

Meghan i Harry nie przemyśleli do końca swojej decyzji. Po prostu chcieli być szczęśliwi. I kto może ich za to winić? – kontynuował przyjaciel książąt w wywiadzie. Miesiąc temu Susseksowie oświadczyli, że rezygnują z pełnienia obowiązków królewskich, chcąc wychować syna Archiego w Kanadzie. Podczas gdy Harry brał udział w spotkaniach na szczycie z Królową Elżbietą II, swoim ojcem – Księciem Karolem, oraz Williamem, które miały doprowadzić do kompromisu, Meghan pozostała z Archiem w Vancouver. Para książęca szuka w Kanadzie nowego domu. Ceną, którą muszą zapłacić za uwolnienie się od rodziny, jest utrata prawa do używania tytułu. Ale jak zapewniają przyjaciele, Harry nigdy nie potrzebował czuć się księciem.

Skandal w rodzinie królewskiej wywołał falę komentarzy. Z Susseksów zażartował na rozdaniu nagród BAFTA nagrodzony za rolę w „Pewnego razu w… Hollywood” Brad Pitt, a niedawno Madonna powiedziała też, że zaprasza Meghan i Harry’ego do swojej posiadłości w Anglii, gdy „znudzi im się Kanada”.

Mówi się też, że wyjazdu młodych małżonków do Kanady nie żałuje Kate Middleton. Chociaż próbowała dogadać się z Meghan, niewiele ją z Amerykanką łączyło. Podobno nie rozmawiały od czasu wyjazdu Markle. A czy Harry i William pogodzą się, gdy nabiorą dystansu do całej sytuacji? Z pewnością pomoże w tym dzieląca ich teraz odległość.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij