Znaleziono 0 artykułów
27.04.2020

Meghan i Harry chcą spełnić marzenie Lady Di

27.04.2020
Meghan i Harry (Fot. Getty Images)

Odkąd małżonkowie przenieśli się do Kalifornii, szukają idealnego domu dla siebie i swojego synka Archiego. Podobno znaleźli nieruchomość spełniającą ich oczekiwania w Malibu, gdzie przed śmiercią chciała zamieszkać matka księcia.

Meghan i Harry zamieszkali w Kalifornii, żeby być jak najbliżej mamy Markle – Dorii Ragland, oraz Hollywood, bo była księżna chce wrócić do aktorstwa. Najbardziej małżonkom podoba się w Malibu nieopodal Los Angeles. Tu w domkach na plaży mieszkają m.in. Jennifer Aniston, Lady Gaga i Cindy Crawford. Posiadłość nad samym morzem kupił tu też w 1997 roku Dodi Fayed, ukochany Lady Di, który razem z nią zginął w tragicznym wypadku samochodowym w Paryżu 31 sierpnia 1997 roku. 

Chociaż Diana i Dodi zaczęli spotykać się zaledwie kilka tygodni przed śmiercią, podobno byli w sobie szaleńczo zakochani. Wakacje spędzili na jachcie na Morzu Śródziemnym. Wcześniej Lady Di mówiła przyjaciołom, że chciałaby z synami – 12-letnim wówczas Harrym i 15-letnim Williamem – zamieszkać w Malibu, żeby uciec od skostniałej atmosfery brytyjskiego dworu. – Nikt tu nikogo nie ocenia. Nie ma takiego podziału klasowego. Tu będziemy szczęśliwi – miała powiedzieć Diana swojemu zaufanemu lokajowi, Paulowi Burrellowi (ujawnił tę rozmowę w 2003 roku w amerykańskiej telewizji ABC). Podobno Diana pokazywała mu nawet wstępne plany wymarzonego domu. 

Może się więc okazać, że Meghan i Harry zamieszkają dokładnie tam, gdzie książę miał się z mamą przenieść ponad 20 lat wcześniej. Historia zatoczy koło. Synowie Diany są znani z tego, że na każdym kroku upamiętniają Królową Ludzkich Serc, niezmiennie podkreślając, jak wspaniałą była matką. 

Anna Konieczyńska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Meghan i Harry chcą spełnić marzenie Lady Di
Proszę czekać..
Zamknij