Znaleziono 0 artykułów
29.03.2020

Meghan i Harry zamieszkali w Los Angeles

29.03.2020
(Fot. Getty Images)

Powołując się na zaufane źródła z najbliższego kręgu pary książęcej, zagraniczne media podają, że Susseksowie zamieszkali na stałe w Kalifornii. 

W styczniu, gdy Meghan i Harry ogłosili, że rezygnują z pełnienia oficjalnych obowiązków w ramach rodziny królewskiej, deklarowali, że będą dzielić czas między Wielką Brytanię a Kanadę. Potem pojawiły się doniesienia, że kupili dom w Vancouver, gdzie Markle kręciła serial „W garniturach”, więc ma sporo znajomych. 

W ostatnich dniach media zaczęły jednak informować o rzekomej przeprowadzce Susseksów do Los Angeles. Te plotki okazały się prawdziwe. Podobno decyzja o zmianie miejsca zamieszkania miała zapaść już jakiś czas temu, ale Meghan i Harry przyspieszyli przeprowadzkę ze względu na pandemię koronawirusa. W Kalifornii mieszka mama Meghan, Doria Ragland. Zapewne młodzi małżonkowie z synkiem Archiem spędzają czas właśnie z nią. Harry nie może niestety odwiedzić w Anglii swojego ojca, Księcia Karola, zarażonego wirusem.  

Jak podają źródła, Susseksowie w bezpiecznej posiadłości poddają się dobrowolnej kwarantannie. Podobno mieszkają w samym sercu Hollywood, by mieć blisko do swojego nowego zespołu agentów i menedżerów. Mają tam też „sieć wsparcia”, czyli zapewne przyjaciół Markle z czasów, zanim została księżną. Meghan już powróciła do pracy. Jej głos można będzie usłyszeć w filmie dokumentalnym Disney+ o słoniach. Dochód z wyświetlania zostanie przekazany na rzecz organizacji Elephants Without Borders z Botswany. 31 marca Susseksowie zostaną ostatecznie zwolnieni z obowiązków w rodzinie królewskiej. Od tej pory mogą podejmować własną działalność – biznesową, medialną i charytatywną. 

Redakcja Vogue.pl
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Meghan i Harry zamieszkali w Los Angeles
Proszę czekać..
Zamknij