Znaleziono 0 artykułów
15.04.2022

Meghan Markle w białym garniturze Valentino

15.04.2022
(Fot. Materiały prasowe Valentino)

Księżna i książę Sussex przylecieli do Europy. To pierwsza wizyta pary na Starym Kontynencie po tym, jak oficjalnie zrezygnowali z pełnienia obowiązków królewskich w 2020 roku. Harry i Meghan pojawili się w Holandii z okazji inauguracji Invictus Games.

Na wizytę w Hadze księżna Sussex wybrała elegancki komplet włoskiego domu mody Valentino. Białą, dwurzędową marynarkę o wydłużonej sylwetce oraz szerokie spodnie zestawiła ze szpilkami Aquazzury oraz torebką Valentino ze złotymi akcentami. 

To pierwsza oficjalna podróż księcia i księżnej Sussex do Europy, odkąd w 2020 roku oficjalnie zrezygnowali z pełnienia obowiązków królewskich. Para przyleciała, żeby wziąć udział w Invictus Games, zawodach sportowych, które skierowane są do żołnierzy i weteranów wojennych rannych w misjach w kraju i poza granicami. Zanim jednak pojawili się w Holandii, gdzie odbywa się piąta edycja wydarzenia stworzonego przez księcia Harry’ego, światowe media donosiły o sekretnym spotkaniu Harry’ego i Meghan Markle z królową Elżbietą II. Wnuk i jego żona nie widzieli się z monarchinią od ponad dwóch lat.

Co ciekawe, to podczas Invictus Games w 2017 roku Harry i Meghan po raz pierwszy pojawili się publicznie jako para.

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Meghan Markle w białym garniturze Valentino
Proszę czekać..
Zamknij