Znaleziono 0 artykułów
09.05.2022

Melanie Brown w kreacji od Victorii Beckham w pałacu Buckingham

09.05.2022
Fot. Getty Images

Piosenkarka Melanie Brown 4 maja otrzymała Order Imperium Brytyjskiego. Na wydarzenie w pałacu Buckingham przybyła w czerwonej sukni uszytej przez jej wieloletnią przyjaciółkę, byłą Spicetkę – Victorię Beckham.

Przyjaźń Mel B z Victorią Beckham trwa już ponad 25 lat. Obie należały do jednego z najpopularniejszych żeńskich zespołów lat 90., Spice Girls. Grupa rozpadła się w 2000 roku, jednak byłe Spicetki nie straciły kontaktu – choć ich relacja miała wzloty i upadki.

Na początku maja Mel B otrzymała Order Imperium Brytyjskiego za działalność charytatywną na rzecz ofiar przemocy domowej. Odznaczenie wręczył jej książę William w pałacu Buckingham. – Robię to wszystko dla kobiet, które spotkałam w ciągu ostatnich lat. Tych, które przeszły piekło, zginęły, czy wciąż cierpią. (…) Order odbieram nie jako Spice Girl, ale jako Melanie Brown – pochodząca z klasy robotniczej, mulatka z Leeds, zawsze stawiająca na swoim. Jestem niesamowicie dumna z siebie i ze wszystkich kobiet, które przeszły przez podobne doświadczenia i ze wszystkich ludzi, którzy pomogli mi na tej drodze – powiedziała piosenkarka „The Sun”. W 2018 roku artystka wyznała, że jej były mąż, Stephen Belafonte, stosował wobec niej przemoc.

Na tę wyjątkową okazję Brown przybyła w czerwonej sukni zaprojektowanej przez Victorię Beckham. Stylizację uzupełniła szpilkami w kolorze pereł, złotą bransoletką i wiszącymi kolczykami. Beckham nie tylko uszyła kreację dla przyjaciółki, ale i zorganizowała dla niej uroczysty obiad, na który zaprosiła rodzinę Brown. Melanie podzieliła się zdjęciem z wydarzenia na Instagramie. „Moja siostro Vic, nie potrafię ci wystarczająco podziękować za twoją ogromną hojność. Nie tylko ubrałaś mnie i moją mamę, ale zaskoczyłaś mnie tym, że przyjechałaś, aby nas wystylizować. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia zorganizowałaś cudowną kolację. 25 lat przyjaźni i nadal się lubimy, haha! Kocham cię bardzo mocno” – napisała Mel B pod fotografią z Victorią.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Melanie Brown w kreacji od Victorii Beckham w pałacu Buckingham
Proszę czekać..
Zamknij