Znaleziono 0 artykułów
17.04.2020

Metamorfozy gwiazd: Victoria Beckham

Redakcja Vogue.pl

Każdy etap w jej życiu zwiastował zmianę także w stylu. Przeszła długą drogę od Posh Spice, przez WAG, aż po uznaną projektantkę mody. 

Victoria Beckham zyskała sławę w połowie lat 90., gdy jej zespół, Spice Girls, wylansował przebój „Wannabe”. Niedługo później poślubiła Davida Beckhama, kapitana brytyjskiej drużyny piłkarskiej, co uczyniło ją naczelną WAG. Jej styl wpisywał się wtedy w panujące, niezbyt gustowne, trendy. Wszystko zmieniło się w 2008 roku, gdy założyła własną markę.
Na początku swojej kariery Victoria nie kryła zamiłowania do mocnej opalenizny i kreacji eksponujących jej ciało. Głębokie dekolty, prześwitujące sukienki, mini i rozcięcia. Nie stroniła też od brokatu, mocnych kolorów i printów. Jej znakiem rozpoznawczym były za duże okulary.

Gdy wyszła za mąż, ściąć włosy na krótko, a jej stylizacje przeważnie dopasowane były do tych, które nosił David. Stawiali na tą samą kolorystykę, materiały, a nawet akcesoria. Victoria nadal lubiła odważne kreacje, chociaż w tym czasie coraz częściej wybierała długie suknie, a jej ubrania były bogato zdobione.

W 2008 roku piosenkarka została projektantką mody. Od tego czasu na czerwonym dywanie reprezentuje klasę. Częściej niż sukienki wybiera szerokie spodnie albo dobrze skrojone garnitury. Zrezygnowała z głębokich dekoltów i mini na rzecz bardziej oversize’owych stylizacji. Do nich zawsze dobiera buty na obcasie i subtelne torebki. Niezmienny pozostał ulubiony dodatek – ogromne okulary przeciwsłoneczne.

1/40Metamorfozy gwiazd: Victoria Beckham

Spice Girls, 1995 rok

Proszę czekać..
Zamknij