Znaleziono 0 artykułów
18.06.2021
Artykuł partnerski

Tęczowy Storytel na Miesiąc Dumy

18.06.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Historie z książek powinny łączyć, a nie dzielić, dlatego Storytel świętuje Miesiąc Dumy tęczową kampanią. Platforma wyeksponuje katalog powieści o doświadczeniach osób LGBTQ+. Przygotowano też oryginalną produkcję „Ślepa miłość” Michała Smyka.

Fascynujące reportaże, wzruszające romanse, porywające powieści o odkrywaniu własnej tożsamości. Opowieści tak różnorodne, jak my, czytelnicy. W Miesiącu Dumy warto pomyśleć o tym, co nas łączy. W katalogu Storytel każdy znajdzie historię, która do niego przemówi. Taką, w której będzie mógł się przejrzeć, taką, która pozwoli mu lepiej zrozumieć bliską osobę.

W katalogu platformy pojawi się wiele wyróżnionych historii we wszystkich kolorach tęczy. Pod hasztagiem #LGBTQ pojawią się książki – od klasyki, choćby „Portretu Doriana Graya” Oscara Wilde’a, po współczesne wydawnictwa. Wśród kilkudziesięciu tytułów w języku polskim i angielskim nie zabraknie fascynujących reportaży i porywających opowieści fantasy. Oprócz tego w tęczowym katalogu znajdziemy pierwszą oryginalną produkcję Storytel Original.

(Fot. Materiały prasowe)

„Ślepa miłość” autorstwa Michała Smyka, czytana przez Macieja Kowalika i Filipa Kosiora, to opowieść o odnajdywaniu siebie – szukaniu własnej tożsamości, odnajdywaniu miłości i własnego głosu we współczesnej rzeczywistości. Bohaterowie historii – Kornel i Mikołaj – stają przed wyzwaniem. Czy w jego obliczu ich uczucie przetrwa? A może jeszcze się wzmocni?

„Ślepa miłość” to pierwsza polska oryginalna produkcja audio, która porusza tematykę LGBTQ+, przy okazji zwracając uwagę na wyzwanie niepełnosprawności. O stronę graficzną interpretację audiobooka „Ślepa miłość” oraz identyfikację wizualną akcji #weekenddumy zadbała utalentowana artystka Angelina Stasiak.

Wśród pozycji w tęczowym katalogu platformy Storytel znajdzie się tak wiele fascynujących historii, że będziemy ich słuchać przez długie miesiące. Bo na tęczową dumę jest czas przez cały rok.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij