Znaleziono 0 artykułów
21.01.2022
Artykuł sponsorowany

Wymarzony laptop dla graczy

21.01.2022
Fot. Marcin Tyszka

Szósta generacja laptopów Lenovo Legion 5 to wymarzony sprzęt wszystkich miłośników i miłośniczek gier. Twarzą kampanii serii został Kacper Jasiński, półfinalista programu „Top Model”, a prywatnie gamingowy pasjonat.

Rok 2022 w branży gamingowej zapowiada się bardzo obiecująco. Wśród oczekiwanych premier znalazły się takie tytuły, jak „Elden Ring”, nowa propozycja od studia From Software, „God of War: Ragnarök”, kontynuacja przygód Kratosa i jego syna Atreusa, czy „Horizon: Forbidden West”, sequel historii nieustraszonej Aloy. Bez względu na to, czy jesteśmy fanami klasycznego fantasy, trzymających w napięciu horrorów czy eksperymentalnych produkcji awangardowych, aby móc w pełni docenić dzieło twórców, potrzebujemy sprzętu najlepszej jakości. Tu z pomocą przychodzi nam Lenovo.

Fot. Marcin Tyszka

Z myślą o prawdziwych pasjonatach gier marka stworzyła serię Legion. W linii tej znalazły się zarówno laptopy, jak i akcesoria gamingowe, dzięki którym mogą oni w pełni wykorzystać możliwości ukochanych produkcji. Najnowszym dodatkiem do linii jest szósta generacja laptopa Lenovo Legion 5, którego możliwości docenią nawet najbardziej wymagający gracze.

Twarzą nowej kampanii linii został Kacper Jasiński, półfinalista 10. edycji programu „Top Model”. Swoją miłość do mody odkrył w wieku 16 lat, a zaledwie cztery lata później podbił serca widzów, walcząc o tytuł najlepszego polskiego modela. Okazuje się, że drugą największą pasją Jasińskiego są gry komputerowe. Podczas gdy na modę postawił w życiu zawodowym, gamingowy świat pozostał jego ulubioną rozrywką i odskocznią od codzienności.

W ramach kampanii model zaprezentował najbardziej pożądane produkty z linii Lenovo Legion. Autorem zdjęć do kampanii jest fotograf Marcin Tyszka, a za stylizacje modela odpowiadał Marcin Brylski.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij