Znaleziono 0 artykułów
22.02.2023

Powstaje kolekcja Mugler x H&M

22.02.2023
Fot. Spotlight. Launchmetrics / Agencja FREE

H&M i Casey Cadwallader, dyrektor kreatywny domu mody Mugler, połączą siły, aby wspólnie zaprojektować kolekcję dla szwedzkiej marki. Premiera już wiosną 2023 roku.

Od prawie dwóch dekad H&M demokratyzuje modę, oferując odbiorcom stylowe ubrania w przystępnych cenach. Szwedzka sieciówka niejednokrotnie zapraszała do współpracy światowe sławy: Jeremy’ego Scotta z Moschino, Giambattistę Vallego, czy założycielkę marki The Vampires Wife, Susie Cave. Do najpopularniejszych kolekcji limitowanych powstałych z projektantem należą linie Karla Lagerfelda, Comme des Garçons, Balmain, Marni, czy Versace.

Fot. Materiały prasowe

Teraz nadszedł czas na dom mody Mugler, którym steruje Casey Cadwallader. Projektant związany z marką od 2018 roku, tak jak jej założyciel, Thierry Mugler, uwielbia szokować. – Chcę projektować rzeczy, które przyprawiają o zawrót głowy. Na tym opiera się DNA tego domu mody – powiedział w wywiadzie dla „Vogue Runway”. Pod koniec stycznia Mugler powrócił na wybieg. Ubrania z ostatnich kolekcji noszą takie gwiazdy jak Kylie Jenner, Cardi B czy Dla Lipa.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij