Znaleziono 0 artykułów
16.05.2023
Artykuł partnerski

Multiroom Loewe Technology: Doświadczyć muzyki jak nigdy wcześniej

16.05.2023
Fot. Materiały prasowe

Sezon letnich festiwali i koncertów już tuż-tuż, niestety nie zawsze możemy wziąć w nich udział. Doskonałą jakość dźwięku w domowym zaciszu zapewni system Multiroom firmy Loewe Technology.

Za co kochamy muzykę? Za emocje, które w nas wyzwala, a także za niezapomniane wrażenia, jakie zapewnia. Każdy audiofil wie jednak, że słuchanie muzyki w domu to nie to samo co udział w koncercie ulubionego zespołu czy wykonawcy. Dzieje się tak, ponieważ zwykle nie dysponujemy urządzeniami, które pozwoliłyby na to, aby dźwięk równomiernie wypełniał cały pokój, tak jak dzieje się to w przypadku sali koncertowej. Ale teraz dzięki systemowi dźwiękowemu Multiroom firmy Loewe Technology możemy doświadczyć lepszej niż kiedykolwiek jakości dźwięku oraz wyjątkowego wzornictwa.

Fot. Materiały prasowe

Loewe Technology: Pionierzy innowacji

Firma Loewe Technology, założona w 1923 roku w Berlinie przez braci Siegmunda i Ludwiga Loewe, od początku swojego istnienia rewolucjonizowała branżę elektroniczną. Wystarczy wspomnieć, że jako pierwsza zaczęła produkować pierwszy w historii elektroniczny telewizor. Podczas wystawy Berlin Radio Show w 1931 roku widzowie mogli na własne oczy zobaczyć pierwszy międzynarodowy przekaz telewizyjny. Właśnie tę datę uznaje się często za początek telewizji. Z kolei w 1951 roku Loewe Technology stworzyło model Iris – pierwszy masowo produkowany telewizor na rynku. Firma zawsze była zaangażowana w innowacje i postęp technologiczny, co odzwierciedla długa lista patentów. Na przestrzeni lat Loewe Technology rozszerzyło swoją ofertę produktową o systemy audio, a następnie również urządzenia inteligentnego domu. Nadal się rozwija, będąc powszechnie znaną marką w świecie elektroniki. Na sukces przedsiębiorstwa składa się jej niezachwiane zaangażowanie w jakość, wzornictwo i innowacyjność.

Produkty Loewe Technology bez przesady można nazwać synonimem elegancji, przemyślanego designu i wysokiej jakości. Najlepszym tego potwierdzeniem jest ponad 200 międzynarodowych nagród, z IF Design Award 2023 na czele. W tym roku firma obchodzi swoje stulecie, ale nadal przoduje w technologicznych innowacjach. Jedną z nich jest bez wątpienia system dźwiękowy Multiroom.

Fot. Materiały prasowe

Multiroom: Niezrównana jakość dźwięku

Co wyróżnia system dźwiękowy Loewe Technology Multiroom? Z pewnością unikatowy design, najwyższa jakość użytych materiałów oraz zaawansowane rozwiązania techniczne. System jest dostępny w trzech modelach: klang mr1, klang mr3 i klang mr5, oferując 30, 150 lub 180 watów mocy muzycznej. Solidne działanie tych głośników zapewni wciągające wrażenia dźwiękowe, które zachwycą wszystkich entuzjastów muzyki. Co ważne, system ma bezprzewodową łączność wielokanałową za pośrednictwem WDAL 2.0 oraz funkcję multiroom za pośrednictwem DTS Play-Fi, Apple AirPlay2 lub Google Chromecast. Ponadto dzięki AirPlay2 lub Google Chromecast głośniki można zintegrować z systemami Google i Apple Smart Home i sterować nimi za pomocą asystentów głosowych. Niezależnie od tego, czy mamy ochotę posłuchać muzyki klasycznej, jazzu, rocka, czy hip-hopu, system Multiroom zapewnia dźwięk, który zawsze będzie wyraźny i czysty.

Fot. Materiały prasowe

Choć obecnie płyty winylowe przeżywają renesans, wciąż na co dzień najczęściej wielu z nas korzysta z internetowych bibliotek muzyki. Dlatego tak ważne jest, aby przesyłanie muzyki do głośników było szybkie i proste. System dźwiękowy Loewe Technology oferuje nieograniczoną przyjemność słuchania muzyki i łatwy dostęp do usług przesyłania strumieniowego. Pozwala cieszyć się ulubionymi utworami ze Spotify, Tidal i Amazon Music. Ta zaleta czyni Multiroom pozycją obowiązkową dla wszystkich melomanów, którzy pragną różnorodności i elastyczności.

To jednak nie wszystko, bo jedną z największych zalet systemu Multiroom jest fakt, że pozwala on rozmieścić głośniki w różnych pokojach lub częściach domu i sterować głośnością poszczególnych stref odtwarzania. Możliwe jest również nadawanie różnych treści w różnych strefach odtwarzania. To sprawdzi się świetnie na przykład w sytuacji, kiedy w salonie chcemy odtwarzać muzykę podczas imprezy, a w pokoju dziecięcym radio dla najmłodszych. A kiedy mamy ochotę na rodzinny seans filmowy, połączenie głośników klang mr z soundbarami Loewe Technology tworzy bezprzewodowy system kina domowego.

Wyjątkowy design i zrównoważony rozwój

Nawet zapewniające najlepszą jakość dźwięku głośniki powinny też zgrać się estetycznie z resztą designu naszego mieszkania czy domu. Powinny być jego ozdobą lub neutralnie wtapiać się w tło. Inżynierowie i projektanci Loewe Technology są znani jednak nie tylko z technologicznej innowacyjności, ale także z ekskluzywnego, przemyślanego wzornictwa. Widać je w każdym produkcie marki i nie inaczej jest w przypadku systemu Multiroom.

Fot. Materiały prasowe

Minimalistyczny design sprawia, że system dźwiękowy Multiroom idealnie pasuje do każdego domu czy mieszkania. Projektanci pomyśleli także o ergonomii oraz wygodzie użytkowania. Szklany panel dotykowy na górze głośnika zapewnia łatwą kontrolę, umożliwiając użytkownikom łatwe przełączanie się między pięcioma ulubionymi usługami przesyłania strumieniowego.

Fot. Materiały prasowe

Równie ważną co innowacyjność częścią DNA firmy Loewe Technology jest zrównoważony rozwój. Niemiecka marka od początku swego istnienia stawia na produkcję pięknie zaprojektowanych, wysoce funkcjonalnych, nowoczesnych, ponadczasowych i trwałych urządzeń. Wybierając najlepsze i najwyższej jakości materiały oraz przykładając najwyższą wagę do starannego, precyzyjnego wykonania, tworzy trwałe produkty. Takie, które imponują wydajnością energetyczną i łatwością aktualizacji oprogramowania. Ponadto produkcja odbywa się obecnie w 100 proc. na bazie zielonej energii.

System nagłośnienia Multiroom można znaleźć w salonach Loewe Technology.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij