Znaleziono 0 artykułów
06.11.2023

Zegarek Longines Spirit Zulu Time nagrodzony

06.11.2023
Lonfines Spirit Zulu Time 39MM (Fot. Materiały prasowe)

Podczas 14. edycji konkursu „Zegarek Roku CH24 2023” wyłoniono laureatów w sześciu kategoriach. Nagrodzono zegarek Longines Spirit Zulu Time nawiązujący do czasomierzy noszonych przez legendarnych odkrywców i odkrywczynie. 

Zegarki są symbolem prestiżu, elementem podkreślającym styl, modnym dodatkiem. Najlepszym dowodem na niesłabnącą popularność czasomierzy jest to, że serwis CH24 już po raz 14. wybrał i nagrodził najciekawsze zegarkowe premiery podczas gali „Zegarek Roku CH24 2023”. Wyboru zwycięzców w tym niezależnym plebiscycie dokonuje międzynarodowe jury, w skład którego wchodzą branżowi eksperci, dziennikarze i kolekcjonerzy.

Longines Spirit Zulu Time 39MM z nagrodą „Zegarek Roku CH24 2023” 

Wśród najlepszych zegarmistrzowskich kreacji podczas gali „Zegarek Roku CH24 2023” w kategorii „Zegarek męski do 15 tys. zł” wyróżniony został model Longines Spirit Zulu Time 39MM.

– To niezwykłe wyróżnienie jest dowodem naszego poświęcenia, pasji i nieustannego dążenia do doskonałości w świecie zegarmistrzostwa. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaufanie, które motywuje nas do tworzenia wyjątkowych zegarków – podsumowali zwycięstwo przedstawiciele marki Longines.

Longines Spirit Zulu Time 39MM to współczesna legenda

Model Longines Spirit Zulu Time nawiązuje do dziedzictwa precyzyjnych czasomierzy Longines noszonych przez kultowych pionierów i pionierki podboju świata podczas ich legendarnych wypraw. Kochają go nie tylko łowcy przygód, ale bezsprzecznie w tym właśnie modelu zamknięto ducha poszukiwania nowych doświadczeń. Przypomina on również o pionierskiej roli Longines w rozwoju zegarków wskazujących czas w różnych strefach czasowych.

Zdobywca jednej z nagród w plebiscycie „Zegarek Roku CH24 2023” nie tylko zachwyca swoją precyzją i funkcjonalnością, lecz także designem. Model wyróżnia bezel z wstawką z niebieskiej ceramiki oraz niebieska tarcza ze słonecznym szlifem z okienkiem datownika na godzinie szóstej. Dopełnieniem dla stalowej koperty jest wymienny skórzany pasek w kolorze niebieskim ze składanym zapięciem z mikroregulacją, która zapewnia maksymalny komfort i pozwala idealnie dopasować zegarek do nadgarstka. Ergonomiczna i stylowa koperta 39 mm sprawia, że to doskonały model na co dzień. Oczywiście, sprawdzi się też podczas podboju świata.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij