Znaleziono 0 artykułów
27.04.2022
Artykuł partnerski

Beauty Hall Elektrownia Powiśle: Najlepsze zabiegi na wiosnę

27.04.2022
Fot. ŁAD Studio

Oczyszczona, odżywiona cera, skóra muśnięta słońcem, naturalnie wypielęgnowane brwi – to najlepsze efekty wiosennej pielęgnacji zdaniem ekspertów Beauty Hall Elektrownia Powiśle. Właśnie tam możecie skorzystać z wyjątkowych zabiegów przed rozpoczęciem sezonu letniego.

W Beauty Hall Elektrownia Powiśle znajdziecie salony piękności i wellness, w których zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą skorzystać z najwyższej jakości usług. Dodatkowym atutem jest obecność concierge’a, który służy pomocą zarówno w doborze odpowiednich zabiegów, jak i w procesie planowania wizyt oraz dokonywania rezerwacji w salonach. Z pomocą ekspertów Beauty Hall Elektrownia Powiśle polecamy zabiegi, z których warto skorzystać wiosną.

Opalanie natryskowe w Lycon: Zdrowe piękno

Opalanie natryskowe to zabieg dla każdego, kto lubi wakacyjny wygląd. Jego największą zaletą jest całkowite bezpieczeństwo. Nie bez znaczenia pozostaje natychmiastowy efekt oraz nawilżenie i odżywienie skóry, towarzyszące zmianie karnacji. To jednak nie jedyna zmiana. Skutkiem pośrednim opalania natryskowego jest również poprawa samopoczucia. W przeciwieństwie do samoopalaczy, opalanie natryskowe nie tworzy ryzyka powstania plam. A zasadniczą przewagą nad wylegiwaniem się na słońcu jest oczywiście nienarażanie skóry na kontakt z promieniowaniem UV.

Fot. ŁAD Studio

W trakcie zabiegu skóra jest spryskiwana odpowiednim barwnikiem, dzięki czemu zyskuje ona delikatny odcień brązu. – Stawiamy na naturalność. Odcień opalenizny zawsze jest wybierany wspólnie z klientką, a ciało po zabiegu wygląda niczym muśnięte słońcem – przekonuje Magdalena Jachowicz-Bednarska, kosmetolog z salonu flagowego LYCON w Elektrowni Powiśle. Preparaty stosowane w trakcie opalania natryskowego są na tyle łagodne, że nie wywołują alergii czy podrażnień. Mogą być również stosowane u kobiet w ciąży.

Fot. ŁAD Studio

Jak przygotować się do zabiegu? – Dzień przed należy zrobić peeling całego ciała. Na samo opalanie dobrze z kolei przyjść w luźnym, ciemnym ubraniu – tłumaczy ekspertka. Po zabiegu nie wolno się myć przez co najmniej cztery godziny. – Efekt opalonej skóry zazwyczaj utrzymuje się około tygodnia, jest to kwestia indywidualna – mówi Magdalena Jachowicz-Bednarska.

Oczyszczający zabieg na twarz w Beauty Skin: Akcja detoksykacja

Życie w ciągłym biegu, nadmiar stresu i zanieczyszczenie środowiska to tylko niektóre z czynników negatywnie wpływających na kondycję skóry. Ponadto, sezon jesienno-zimowy, w trakcie którego częściej korzysta się z kosmetyków o ciężkiej tłustej konsystencji, może skutkować zatkaniem porów i blokadą ujścia gruczołów. Sytuacji nie poprawiają częste zmiany temperatur. Najlepszym prezentem, jaki można więc sprawić skórze wiosną, jest jej dogłębne oczyszczenie i odżywienie.

Fot. ŁAD Studio

– Seria detoksykujących zabiegów oczyszczających nie tylko odświeży twarz, lecz także nada jej blask – wyjaśnia Joanna Brzozowska, właścicielka salonu Beauty Skin. Zdaniem ekspertki innowacyjny zabieg Geneo z odpowiednio dobraną kapsułką zadziała na wielu płaszczyznach. Polega on bowiem na jednoczesnym złuszczaniu martwego naskórka, wchłanianiu substancji odżywczych oraz dotlenianiu.

– Podobny efekt można uzyskać też przy użyciu DermaClear – platformy do hydrodermabrazji, która złuszcza, oczyszcza i nawilża skórę – zachęca Joanna Brzozowska. Urządzenie wyposażone jest w unikalną obrotową końcówkę o właściwościach ssących. Po usunięciu wszelkich zanieczyszczeń ze skóry twarzy wprowadza w jej głąb preparaty nawilżające i przeciwutleniacze. Zabieg jest odpowiedni dla każdego typu skóry. 

Laminacja brwi i rzęs w Let’s Beauty: W nowej oprawie

Laminacja brwi i rzęs to zabiegi, które zyskują coraz większą popularność. Jak zdradza właścicielka salonu Let’s Beauty, cieszą się również dużym zainteresowaniem wśród klientek Beauty Hall w Elektrowni Powiśle. – Bardzo mnie to cieszy, gdyż świadczy o tym, że trend natural beauty stale rośnie w siłę, a to właśnie filozofia naturalnego piękna przyświeca wszystkim zabiegom z oferty Let’s Beauty – tłumaczy Kamila Karpińska.

Fot. ŁAD Studio

Zabiegi laminacji brwi oraz rzęs polegają na zastosowaniu profesjonalnych preparatów w ściśle określonym czasie, dzięki czemu łuski włosów ulegają otwarciu, a ich kształt zmianie. – W naszym salonie zabiegi te są zawsze połączone z aplikacją silnych odżywek keratynowych, które dbają o strukturę włosków. Ponadto stylistki dzielą się z klientkami tajnikami pielęgnacji, którą należy stosować w domu, tak aby efekt utrzymywał się jak najdłużej – opowiada ekspertka.

Zabieg Fuller Brow (laminacja brwi) to trwała stylizacja brwi, w trakcie którego zmienia się kierunek włosa, co optycznie dodaje brwiom objętości oraz kamufluje ubytki. Jeśli chcemy dokonać zupełnej metamorfozy brwi, zabieg można połączyć z koloryzacją i regulacją. Efekt utrzymuje się od sześciu do ośmiu tygodni.

www.beautyhall.pl

Urszula Zwiefka
Proszę czekać..
Zamknij