Znaleziono 0 artykułów
02.02.2021

Naomi Watts zagra u Małgorzaty Szumowskiej

02.02.2021
(Fot. Getty Images)

Znana z „Mulholland Drive” Davida Lyncha i „King Kong” Petera Jacksona Naomi Watts zagra główną rolę w najnowszym filmie Małgorzaty Szumowskiej „Infinite Storm”.

Fabuła filmu „Infinite Storm” opiera się na prawdziwej historii opisanej w artykule Ty Gagne „High Places: Footprints in the Snow Lead to an Emotional Rescue”. Naomi Watts wcieli się w rolę pielęgniarki i przewodniczki górskiej Pam Bales, która w trakcie samotnej wspinaczki na Górę Waszyngtona w USA musi zmierzyć się z burzą śnieżną. Nie dbając o własne bezpieczeństwo, kobieta rusza na pomoc obcej osobie.

Pam jest wyjątkową kobietą, której podróż jest wciągająca i pełna nadziei. Josh [Rollins, scenarzysta – przyp. red.] stworzył mocną i emocjonalną historię o woli przetrwania, która jest tak potrzebna w tych mrocznych czasach – mówi reżyserka Małgorzata Szumowska. – Cieszę się, że mogę współpracować z tak świetnymi partnerami, jak Sony, Bleecker, Maven i oczywiście z Naomi Watts, którą podziwiałam i z którą chciałam pracować od dawna – dodała reżyserka.

„Infinite Storm” będzie drugą anglojęzyczną produkcją Małgorzaty Szumowskiej (pierwszą była „Córka boga” z 2019 roku), a także drugą, po „Śniegu już nigdy nie będzie”, stworzoną wspólnie z Michałem Englertem.

 

Aleksandra Lewandowska
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Naomi Watts zagra u Małgorzaty Szumowskiej
Proszę czekać..
Zamknij