Znaleziono 0 artykułów
17.11.2023

Natalie Portman w małej czarnej Schiaparelli przypomina „czarnego łabędzia”

17.11.2023
Natalia Portman w sukience jak z filmu Czarny Łabędź (Fot. Getty Images)

Natalie Portman na premierę filmu „May December” w Los Angeles wybrała małą czarną z kolekcji domu mody Schiaparelli. Jej suknia do złudzenia przypominała strój baletnicy. Za rolę w filmie „Czarny łabędź” aktorka zgarnęła w 2011 roku Oscara.

Natalie Portman na premierze filmu „May December”, która odbyła się w Muzeum Akademii Filmowej w Los Angeles, nie zabrakło największych gwiazd Hollywood, wśród których znalazła się oczywiście odtwórczyni jednej z głównych ról. U jej boku pozowali Julianne Moore oraz Charles Melton.

Natalie Portman małą czarną w baletowym stylu powraca do czasów „Czarnego łabędzia”

Natalie Portman pojawiła się na czerwonym dywanie w małej czarnej kreacji przypominającą kostiumy z „Czarnego łabędzia” z 2010 roku. W oscarowym filmie wcieliła się w rolę baletnicy. Zdecydowała się bowiem na krótką, gorsetową sukienkę z dekoracją w kształcie gwiazdy. Czarna sukienka Natalie Portman pochodzi z kolekcji domu mody Schiaparelli. Inspiracje Natalie Portman? Balletcore.

Natalia Portman w sukience jak z filmu Czarny Łabędź (Fot. Getty Images)

Kreacja Natalie Portman błyszczy dzięki prostym dodatkom

Aktorka wybrała błyszczącą kreację, do której dobrała proste dodatki – Portman stylizację uzupełnia subtelnymi szpilkami z paskiem wokół kostki. Zrezygnowała natomiast z biżuterii. Look uzupełniła delikatnym makijażem podkreślającym jej nieskazitelną cerę oraz gładko zaczesanymi włosami. Stylizacją zdobywczyni Oscara po raz kolejny udowodniła, że warto podziwiać stylizację gwiazdy. Portman wyglądała naprawdę zjawiskowo.

Natalie Portman zachwyciła kreacją już wielokrotnie

Cekinowe sukienki nie są łatwe do wystylizowania. Gwiazda „Czarnego łabędzia” opanowała tę sztukę do perfekcji, dlatego z powodzeniem nosi błyszczące suknie na czerwonym dywanie. W pamięci szczególnie zapadła nam jej złota kreacja z premiery filmu „Vox Lux” na festiwalu w Wenecji w 2018 roku.

Natalie Portman za rolę w filmie „May December” ma szansę na drugiego Oscara

Choć najpiękniejsze stylizacje aktorki wzbudzają emocje, zachwyt budzą także jej aktorskie kreacje. Oscara Natalie Portman zdobyła za „Czarnego łabędzia” w 2011 roku. Kolejne nominację otrzymała w 2017 roku za „Jackie” o Jackie Kennedy. W 2005 roku miała natomiast szansę na statuetkę za „Bliżej”.

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Natalie Portman w małej czarnej Schiaparelli przypomina „czarnego łabędzia”
Proszę czekać..
Zamknij