Znaleziono 0 artykułów
04.02.2022

Netflix ujawnia listę filmów, które pokaże w 2022 roku

04.02.2022
(Fot. materiały prasowe)

Każdy wieczór to wieczór filmowy – mówi Charlize Theron w filmiku promocyjnym Netfliksa. Platforma ujawnia w nim wszystkie filmy, które pokaże w 2022 roku, jednocześnie obiecując nowy tytuł co tydzień. Zobacz ich fragmenty w przygotowanej zapowiedzi.

Propozycje Netfliksa zarówno na luty, jak i na cały rok zostały wybrane z myślą o fanach różnych gatunków filmowych: od filmów akcji, horrorów i dramatów, przez romanse, po filmy animowane oraz komedie. W tym miesiącu na platformie pojawią się m.in. „Teksańska masakra piłą mechaniczną”, czyli sequel popularnego horroru, i polski film „Pod wiatr”, opowiadający o przeciwnościach, z którymi musi się mierzyć zakochana studentka medycyny Ania wraz z dopiero co poznanym na wakacjach Michałem. Jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji Netfliksa jest dokument „Oszust z Tindera”, który skupia się na problemie catfishingu.

(Fot. materiały prasowe)

Platforma ujawniła również filmy, który trafią na platformę w ciągu całego roku, a w wideo stworzonym przez Netfliksa widzimy ich fragmenty. Jak się okazuje, widzów czeka rok pełen emocji zarówno z nowymi opowieściami, jak i kontynuacjami filmów. Nie zabraknie też największych gwiazd. Na ekranie pojawią się Ryan Gosling i Chris Evans w „Szarym człowieku”, Halle Berry  w osadzonym w klimatach science fiction „The Mothership” i Daniel Craig w „Na noże 2”. W „Projekcie Adam”, kinie familijnym, zobaczymy Ryana Reynoldsa, Jennifer Garner, Marka Ruffalo i Zoe Saldañę. Z kolei gwiazdami „The School for Good and Evil” są Charlize Theron i Kerry Washington, a w „Slumberland” główną rolę zagrał Jason Mamoa.

 

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij