Znaleziono 0 artykułów
17.07.2023
Artykuł partnerski

Zegarek na teraz i na zawsze

17.07.2023
Zegarek AIKON Automatic marki Maurice Lacroix (Fot. Materiały prasowe)

Dostępny w kopercie 35 mm damski zegarek AIKON Automatic to jedno z najnowszych osiągnięć zegarmistrzowskiej manufaktury Maurice Lacroix. Uniwersalny i wyrafinowany czasomierz to akcesorium na miarę współczesnych kobiet.

Czasy, w których zegarek pełnił wyłącznie funkcję czasomierza, już dawno odeszły w niepamięć. Dziś jest nie tylko praktycznym, lecz także estetycznym akcesorium, którym urozmaicamy swoje stylizacje – zarówno te codzienne, jak i wieczorowe. Niektóre z modeli mogą z powodzeniem zastąpić nawet najpiękniejszą biżuterię.

Wraz z rozwojem technologii zegarki zaczęły wcielać się również w role naszych osobistych asystentów. Nierzadko spoczywają na naszych nadgarstkach przez 24 godziny na dobę. Monitorują jakość naszego snu, pełnią funkcję budzika, mierzą tętno, nasycenie krwi tlenem i poziom naszego stresu, liczą kroki i motywują do fizycznej aktywności. Nie są jednak w stanie zastąpić ponadczasowej klasyki.

Zegarek AIKON Automatic marki Maurice Lacroix (Fot. Materiały prasowe)

Nowoczesna manufaktura

Pierwszy zegarek Maurice Lacroix został zaprezentowany światu w 1975 r. Spore zainteresowanie i szybko rosnąca popularność marki zaowocowały podbojem rynków austriackiego, hiszpańskiego, niemieckiego, holenderskiego, a nawet australijskiego. W 1989 r. marka otworzyła w szwajcarskim Saignelégier własną fabrykę kopert, a kolejne inwestycje sprawiły, że dziś Maurice Lacroix posiada jedną z najnowocześniejszych zegarmistrzowskich manufaktur.

Zegarek AIKON Automatic marki Maurice Lacroix (Fot. Materiały prasowe)

Zegarek dla współczesnych kobiet

Zegarki Maurice Lacroix cechuje najwyższa jakość i wyjątkowy design. Dowodzi tego również damski zegarek AIKON Automatic. Zaprojektowano go w taki sposób, by odpowiadał potrzebom nowoczesnych, ambitnych i wymagających kobiet. Dostępny w kopercie 35 mm, występuje w kilku wariantach do wyboru. W każdym z nich tarcza ozdobiona jest ośmioma kwadratowymi diamentami. Osadzone na białej lub czarnej masie perłowej albo niebieskiej tarczy ze zdobieniem Clous de Paris nadają zegarkowi wyrafinowanego charakteru. Zarówno kopertę, jak i bransoletę zegarka AIKON Automatic wykonano ze stali nierdzewnej, a w przypadku modelu zwracającego uwagę dodatkowym blaskiem – z dwukolorowej kombinacji z pozłacanymi elementami.

Damski AIKON Automatic został wyposażony w mechanizm z automatycznym naciągiem ML115. Jego pracę można obserwować przez przezroczysty dekiel z szafirowego szkła. W połączeniu z szafirowym szkłem osłaniającym tarczę, wodoszczelnością do 20ATM i zakręcaną koronką zegarek stanowi nie tylko kwintesencję kobiecości, lecz również szwajcarskiego rzemiosła.

Zegarek AIKON Automatic marki Maurice Lacroix (Fot. Materiały prasowe)

Zegarek, który chce się nosić

Jakość modelu AIKON Automatic marki Maurice Lacroix można poznać również po komforcie jego użytkowania. Dzięki ergonomicznej konstrukcji koperty i bransolety zegarek jest przyjemny w dotyku. Każdą z bransolet wyposażono też w Maurice Lacroix Easy Change System, dzięki któremu bransoletę można zamienić na alternatywny pasek. Pozwala to w mgnieniu oka, bez użycia jakichkolwiek narzędzi, nadać zegarkowi zupełnie nowy wygląd.

Zegarek AIKON Automatic marki Maurice Lacroix (Fot. Materiały prasowe)

Estetyce AIKON blisko do świata wielkiej mody. Zegarek równie dobrze prezentuje się w towarzystwie garnituru, białego topu i klasycznych dżinsów, co wieczorowej sukni. Nie sposób nie zachwycić się jego uniwersalnym charakterem.

Urszula Zwiefka
  1. Moda
  2. Selekcje
  3. Zegarek na teraz i na zawsze
Proszę czekać..
Zamknij