Znaleziono 0 artykułów
24.09.2021

Oficjalne zdjęcia z drugiego sezonu „Emily w Paryżu”

24.09.2021
(Fot. Materiały prasowe Netflix)

Premiera drugiego sezonu „Emily w Paryżu” zbliża się wielkimi krokami. Do sieci trafiły oficjalne zdjęcia z pracy nad nowymi odcinkami netfliksowego hitu.

Serial „Emily w Paryżu” zadebiutował 2 października 2020 roku. Reżyserią zajął się Darren Star, autor kultowego „Seksu w wielkim mieście”, a kostiumografka serialu wszech czasów Patricia Field ubrała aktorki i aktorów nowej produkcji. To opowieść o młodej Amerykance, w tej roli Lily Collins, którą firma niespodziewanie wysyła do filii w Paryżu. Emily nie zna francuskiego, obce są jej paryskie rytuały, co oczywiście rodzi szereg nieporozumień. Produkcja Netfliksa przez kilka tygodni była w czołówce najchętniej oglądanych seriali. 

11 listopada 2020 roku gigant streamingowy ogłosił, że fani doczekają się kontynuacji przygód Emily, a 4 maja 2021 na instagramowym profilu Netfliksa pojawiło się nagranie, na którym gwiazdy serialu – Lily Collins (Emily), Ashley Park (Mindy), Camille Razat (Camille), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie) i Lucas Bravo (Gabriel) – potwierdzili rozpoczęcie zdjęć do drugiego sezonu.

W najnowszych odcinkach Emily nadal zmaga się z blaskami i cieniami francuskiego życia. Skupia się na pracy, ale rozprasza ją skomplikowane życie osobiste. – W drugim sezonie pojawi się nowy obiekt zainteresowania Emily. Będzie więcej intryg zarówno w pracy, jak i w związkach – zapowiada Daren Starr i obiecuje, że dotychczas bujająca w obłokach Amerykanka „będzie bardziej twardo stąpać po ziemi” i postara wreszcie nauczyć się francuskiego.

Do sieci trafiły oficjalne zdjęcia z produkcji nowych odcinków. Powracają na nich bohaterowie znani z debiutanckiej serii – Emily, Gabriel, Sylvie i Mindy. W galerii pojawiła się również fotografia prawdopodobnego nowego chłopaka Emily. Zagra go Lucien Laviscount. 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij