Znaleziono 0 artykułów
28.03.2022

Oscary 2022: Najbardziej stylowe duety

28.03.2022
fot. Getty images

Białe koszule Kristen Stewart i Dylan Meyer, kobiece siostry Williams i luźna interpretacja wieczorowego dress code’u Hunter Schafer i Dominica Fike’a. Przyglądamy się stylowym duetom oscarowego wieczoru.

Hunter Schafer oscarowy wieczór spędziła w towarzystwie Dominica Fike’a – para potwierdziła w ten sposób doniesienia na temat swojej relacji. Oboje wybrali swobodniejszą interpretację wieczorowego dress code’u. Serena i Venus Williams razem pozowały do zdjęć, tworząc niezwykle energetyczny duet w wydekoltowanych sukniach. Kristen Stewart i Dylan Meyer pojawiły się w niemal bliźniaczych stylizacjach, które bazowały na ważnym modowym motywie tegorocznej gali – wariacji na temat białej koszuli. Pasujące kreacje, w czerni, wybrali też Kourtney Kardashian i Travis Barker.

Sensacją oscarowego wieczoru był Will Smith, który nie tylko odebrał Oscara dla najlepszego aktora, ale i dał się ponieść emocjom. Po niewybrednych żartach Chrisa Rocka na temat jego żony, Jady Pinkett Smith, spoliczkował komika. Złośliwy komentarz dotyczył fryzury na zapałkę. I choć ta wyglądała świetnie, zwłaszcza w połączeniu z metaliczną suknią w zielonym odcieniu, to niestety wiąże się z chorobą Jady – łysieniem plackowatym. Para została jednym z najbardziej obfotografowanych duetów tegorocznych Oscarów, a styl Jade stał się manifestem niezależności i siły.

Shaun White i Jessica Chastain.

Will Smith i Jada Pinkett Smith. 

Pauletta Washington i Denzel Washington. 

Rita Ora i Taika Waititi. 

Venus Williams i Serena Williams. 

Kourtney Kardashian i Travis Barker. 

Benedict Cumberbatch i Andrew Garfield.

Chris Fischer i Amy Schumer.

Keith Urban, Nicole Kidman i Kevin Huvane. 

Maggie Gyllenhaal i Peter Sarsgaard.

Natalie Portman i Benjamin Millepied.

Danny Fujikawa i Kate Hudson. 

Derek Blasberg i Poppy Delevingne. 

Dominic Fike i Hunter Schafer. 

Ashton Kutcher i Mila Kunis.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij