Znaleziono 0 artykułów
11.03.2024

Oscary 2024: Sydney Sweeney w kreacji Angeliny Jolie sprzed 20 lat

11.03.2024
Fot. Getty Images

Na oscarowym afterparty organizowanym przez magazyn „Vanity Fair” rządziły odważne kreacje z archiwów domu mody, „nagie” sukienki albo ekstrawaganckie looki prosto z wybiegów. Ale nikt nie wybrał sukni tak wyjątkowej, jak Sydney Sweeney. Aktorka odtworzyła spektakularny look Angeliny Jolie z 2004 roku, który zapisał się jako jeden najpiękniejszych w historii Oscarów.

Choć oscarowy czerwony oscarowy dywan zawsze budzi ogromne emocje, często gwiazdy najlepsze kreacje zostawiają na afterparty magazynu „Vanity Fair”. W 2024 roku jedną z najbardziej zaskakujących i zarazem najpiękniejszych kreacji miała na sobie Sydney Sweeney, która założyła suknię Angeliny Jolie z Oscarów 2004, zaprojektowaną przez Marca Bouwera.

Fot. Getty Images

Sydney Sweeney pojawiła się na oscarowym afterparty w sukni Angeliny Jolie

Po 96. ceremonii wręczenia Oscarów na afterparty „Vanity Fair” Sydney Sweeney pojawiła się w drapowanej sukni z połyskującej satyny. Kreacja wyróżniała się głębokim dekoltem, drapowaniem w okolicy talii i trenem. Odważna kreacja nawiązywała do krojów, które uwielbiała Marilyn Monroe. Ale ta konkretna suknia nie należała do seksbomby lat 60., tylko do ikony kina lat 90. i 2000.

Fot. Getty Images

Angelina Jolie podczas Oscarów 2004 przeszła do historii mody

Sydney Sweeney miała na sobie tę samą kreację, którą na 76. ceremonię rozdania Oscarów wybrała Angelina Jolie. Aktorka wręczała wtedy statuetkę reżyserowi Peterowi Jacksonowi za najlepszą reżyserię filmu „ Władca Pierścieni: Powrót króla”. Aktorka wybrała kreację projektu Marca Bouwera. 20 lat później jej look skopiowała gwiazda „Euforii”. Nawet stylizacja z warstwowym naszyjnikiem okazała się podobna.

Fot. Getty Images
Fot. Getty Images

Sydney Sweeney jak gwiazda złotej ery kina

Sydney Sweeney w lejącej kreacji vintage i w nowej fryzurze, czyli blond long bobie, który został ułożony w stylu retro, wyglądała jak gwiazda złotej ery Hollywood. Jej look nawiązywał do największych ikon tamtej epoki. Wybór tej kreacji wpisuje się w zmysłową erę Sydney Sweeney, za którą odpowiedzialna jest stylistka Molly Dickinson.

Fot. Getty Images

 

Paulina Klepacz
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Oscary 2024: Sydney Sweeney w kreacji Angeliny Jolie sprzed 20 lat
Proszę czekać..
Zamknij