Znaleziono 0 artykułów
10.03.2021

Odpowiedź Pałacu Buckingham na wywiad Meghan i Harry’ego

10.03.2021
Fot. Getty Images

Brytyjska rodzina królewska wydała oświadczenie w odpowiedzi na wywiad udzielony przez Susseksów Oprze Winfrey. „Zawsze będą drogimi członkami naszej rodziny” – przekazał Pałac Buckingham.

W niedzielę, 7 marca, stacja CBS wyemitowała pierwszy wywiad Meghan i Harry’ego po rezygnacji z pełnienia królewskich obowiązków. W rozmowie z Oprą Winfrey książęca para przedstawiła własną wersję wydarzeń. Księżna Meghan zdradziła, że w Pałacu Buckingham przed narodzinami Archiego toczyły się rasistowskie rozmowy na temat koloru jego skóry. Markle nie otrzymała też pomocy, gdy miała myśli samobójcze.

Podobne artykułyMeghan i Harry u Oprah Winfrey: Najciekawsze informacjePola Dąbrowska Z niecierpliwością wyczekiwano odpowiedzi Pałacu Buckingham. Według zagranicznych mediów, doradcy oświadczenie w imieniu Elżbiety II przygotowali już tego samego dnia, ale królowa nie wyraziła wtedy zgody na publikację, tłumacząc, że „potrzebuje jeszcze chwili namysłu”. Ostatecznie oświadczenie ujrzało więc światło dzienne we wtorek po południu.

„Cała rodzina ze smutkiem dowiedziała się, jak trudne dla Harry’ego i Meghan były ostatnie lata” – czytamy w oświadczeniu. „Poruszone przez nich kwestie, szczególnie te związane z rasą, są bardzo niepokojące. Chociaż niektóre wspomnienia mogą się różnić, są traktowane bardzo poważnie i zostaną omówione prywatnie przez rodzinę. Harry, Meghan i Archie zawsze będą kochanymi członkami rodziny”.

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij