Znaleziono 0 artykułów
17.12.2020

„Pam & Tommy”: Historia miłosna Anderson i Lee na małym ekranie

17.12.2020
Fot. Getty Images

Platforma Hulu zaprezentowała zwiastun ośmioodcinkowego serialu o najsłynniejszej parze show-biznesu lat 90. – Pameli Anderson i Tommym Lee.

Pobrali się po zaledwie czterech dniach znajomości, wielokrotnie rozstawali i schodzili. Związkiem aktorki Pameli Anderson i perkusisty grupy Mötley Crüe, Tommy’ego Lee żył swego czasu cały świat. Każdy wiedział o ich kłótniach, sekretach i skandalach. Teraz przeżyjemy tę historię ponownie w miniserialu Hulu „Pam & Tommy”.

Produkcja opowie o wydarzeniach z życia pary – od ślubu w 1995 roku i narodzin dwóch synów: Brandona Thomasa i Dylana Jaggera, po pobicie Pameli przez męża i jego czteromiesięcznego wyroku, do słynnej sekstaśmy „Pam & Tommy Lee: Stolen Honeymoon” i głośnego rozwodu w 1998 roku.

W role kochanków wcielą się Lily James („Kopciuszek”, „Rebeka”) i Sebastian Stan („Kapitan Ameryka”, „Coś się kończy, coś zaczyna”). Za reżyserię serialu odpowie Craig Gillespie („Jestem najlepsza. Ja, Tonya”), natomiast scenariuszem zajmie się Rob Siegel („Zapaśnik”). Jednym z producentów filmu jest Seth Rogen, który zagra także mężczyznę odpowiedzialnego za kradzież sekstaśmy. Pamela i Tommy nie są zaangażowani w produkcję.

Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu i zwiastun produkcji:

 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij