Znaleziono 0 artykułów
16.02.2023

Nowojorska elegancja według Penna Badgleya z „Ty”

16.02.2023
Penn Badgley (Fot. Fot. Phil Oh/@mrstreetpeeper)

Penn Badgley należy do grona gwiazd, które mocno chronią swoją prywatność. Aktor sporadycznie udziela wywiadów, a publiczne wyjścia są u niego rzadkością. Dla amerykańskiego projektanta gwiazdor serialu „Ty” zrobił jednak wyjątek. Badgley pojawił się na pokazie Thoma Browne’a w idealnie skrojonym, trzyczęściowym garniturze w kratę.

Od 10 lutego 2023 roku w Nowym Jorku trwał tydzień mody, podczas którego swoje kolekcje na sezon jesień-zima 2023 prezentowali m.in.: Coach, Tory Burch, Carolina Herrera, Rodarte czy Michael Kors. Na wydarzeniu nie zabrakło także propozycji od Thoma Browne’a, projektanta, który od 2001 roku reinterpretuje w swoich kolekcjach klasykę męskiej garderoby, jednocześnie prezentując najwyższą jakość i krawieckie mistrzostwo.

Pokaz na sezon jesień-zima 2023 z pierwszego rzędu oglądały takie gwiazdy jak Queen Latifah, Lil Nas X, Anna Wintour, Ella Emhoff czy David Harbour. Zaskoczeniem było pojawienie się na prezentacji kolekcji Penna Badgleya. Oficjalne wyjścia związane z branżowymi wydarzeniami są u aktora rzadkością. Na pokaz wybrał trzyczęściowy garnitur w dużą kratę, do którego dobrał klasyczną białą koszulę i czarne sztyblety.

O gwiazdorze znów zrobiło się głośno za sprawą premiery czwartego sezonu „Ty”. Jego pierwsza część pojawiła się na Netfliksie 10 lutego 2023 r. Premiera drugiej części odbędzie się natomiast 10 marca 2023 r. Produkcja przedstawia losy Joe Goldberga, z pozoru spokojnego i sympatycznego mężczyzny. Szybko okazuje się jednak, że niezwykle łatwo popada w obsesję na punkcie kobiet.

Julia Lubecka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Nowojorska elegancja według Penna Badgleya z „Ty”
Proszę czekać..
Zamknij