Znaleziono 0 artykułów
13.01.2023

Pierwsza odsłona kolekcji BIZUU wiosna-lato 2023

13.01.2023
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik

Do sprzedaży trafiła właśnie pierwsza odsłona kolekcji BIZUU na sezon wiosna-lato 2023. W ofercie polskiej marki znajdziemy eleganckie projekty, pełne kontrastów i niebanalnych połączeń. Nadchodzący sezon w modzie to również moc kolorów: od ponadczasowych beżów do neonów. 

Najnowsza kolekcja BIZUU pełna jest kontrastów i pozornych sprzeczności, które zestawione razem, tworzą harmonijną całość. Projekty polskiej marki zachwycają również paletą barw. W nadchodzącym sezonie będziemy otulać się beżami, ciepłymi brązami, szarościami i ponadczasową czernią. Dla miłośniczek zdecydowanych kolorów powstały stylizacje w nasyconych odcieniach różu, czerwieni, kobaltu, czy zieleni. Prym wiedzie tutaj lekko oversizeowy płaszcz Palamos w kolorze truskawkowego różu, który świetnie uzupełni monochromatyczny look.

Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik

BIZUU nie zna słowa „nuda”, dlatego modele na nowy sezon pełne są nietuzinkowych rozwiązań. Nie brak tu falbanek, marszczeń, zakładek, plisów czy bufek, aż po asymetryczne cięcia czy zabawę długością. W najnowszej ofercie marki pojawił się nowy projekt kultowego kardiganu. Rękawy Fuzz ozdobione zostały malinowymi kwiatami, a resztę tkaniny swetra obszyto kremowo-różowymi wzorami, wraz z beżowymi wstawkami. Na sklepowych półkach nie mogło zabraknąć także kobiecych sukienek. Projekt Guard to wariacja na temat małej czarnej, ozdobiona kołnierzykiem, szerokimi mankietami i falbaniastą narzutką.

Zdjęcia: Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik
Asystenci fotografów: Aleksander Balcerek, Jakub Marciniak, Szymon Grecko Modelka: Magdalena Chachlica/Model Plus
Stylizacja: Karla Gruszecka
Fryzura & makijaż: Aneta Kostrzewa
Scenografia: Michał Zomer, Tadeusz Zomer
Wideo: Artur Cieślakowski
Produkcja: Joanna Stychno / Bizuu
Biżuteria: Tous

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Pierwsza odsłona kolekcji BIZUU wiosna-lato 2023
Proszę czekać..
Zamknij