Znaleziono 0 artykułów
13.02.2023

Nowy polski serial HBO Max z Heleną Englert w roli głównej

13.02.2023
Fot. Materiały prasowe / HBO Max

„#BringBackAlice” w reżyserii Dawida Nickela to trzymający w napięciu serial o dwóch zaginionych nastolatkach. Produkcję będzie można oglądać od 14 kwietnia 2023 na platformie HBO Max.

„#BringBackAlice” dzieje się w Trójmieście. Lokalna społeczność jest wstrząśnięta zaginięciem popularnej influencerki Alicji Stec (Helena Englert). Po roku intensywnych poszukiwań, dziewczyna zostaje odnaleziona. Nastolatka nie pamięta, co się wydarzyło. Przeszłość próbuje odtworzyć z niepokojących wspomnień i strzępków informacji. Nie wszyscy jednak wierzą, że straciła pamięć, a jej powrót staje się też źródłem konfliktów w grupie przyjaciół. Wkrótce okazuje się, że tego samego dnia zniknęła także inna nastolatka. Brat zaginionej, podejrzewa, że Alicja może być powiązana z zaginięciem jego siostry.

Fot. Materiały prasowe / HBO Max

W serialu zagrają, między innymi, obok Heleny Englert, Marieta Żukowska, Jowita Budnik, Katarzyna Gałązka, Marcel Opaliński, Adam Cywka, Marcin Stec i Sandra Drzymalska. Serial wyreżyserował Dawid Nickel, który zadebiutował nagradzanym filmem „Ostatni komers”, scenariusz napisali Caleb Ranson, Marcin Kubawski i Miłosz Sakowski.

Produkcja składa się z sześciu odcinków, premiera została zaplanowana na wiosnę 2023 roku, serial będzie można oglądać na HBO Max.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Nowy polski serial HBO Max z Heleną Englert w roli głównej
Proszę czekać..
Zamknij