Znaleziono 0 artykułów
15.06.2020

Premiera książki biograficznej o Harrym i Meghan

15.06.2020
Meghan i Harry (Fot. Getty Images)

Uwielbiana, a zarazem najbardziej kontrowersyjna para książęca brytyjskiego dworu. W książce biograficznej Omida Scobiego zajrzymy za kulisy megxitu i dowiemy się więcej na temat wspólnej historii pary. Premiera już w sierpniu. 

Omid Scobie, brytyjski dziennikarz od lat piszący o rodzinie królewskiej, zapowiedział na sierpień premierę książki o Harrym i Meghan. „Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family” ma naświetlić historię pary i wpuścić czytelników za kulisy ich głośnego rozstania z brytyjskim dworem. 

– Po raz pierwszy wyjdziemy poza nagłówki i pokażemy prawdziwą historię Harry’ego i Meghan – zapowiedział autor na Twitterze. Wspólnie z Carolyn Durand, Scobie opisał historię ich zmagań z rodziną królewską. Według magazynu „The Sun”, rezygnacja z funkcji królewskiej pary była tematem rozmów jeszcze długo przed ślubem. 

W listopadzie ubiegłego roku Meghan i Harry ogłosili, że biorą wolne. Zmęczeni zainteresowaniem mediów, zrezygnowali także z oficjalnych obowiązków związanych z królewską celebracją świąt. Zamiast pojawić się na pałacowej uroczystości z Elżbietą II, księciem Karolem i księciem Williamem z rodziną, spędzili ostatnie dni roku w Vancouver z mamą księżnej, Dorią Ragland i synem Archiem. 

Na początku 2020 roku oficjalnie przestali pełnić obowiązki królewskie, chcąc uzyskać niezależność finansową. Decyzja wciąż wzbudza kontrowersje.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij