Znaleziono 0 artykułów
29.10.2022

Nowości Disney+ na listopad 2022

29.10.2022
(Fot. materiały prasowe)

Nowy program Davida Beckhama, historia miłosna z potęgą żywiołów w tle i wyczekiwana kontynuacja „Zaczarowanej” – oto osiem premier platformy Disney+, na które czekamy.

Serial „David Beckham: Drużyna w opałach”, premiera: 9 listopada

 

– Zawsze byłem ostatnią osobą wybieraną do drużyny, bo byłam bardzo niski. Dlatego zawsze musiałem dawać z siebie 200 proc. – wspomina David Beckham. Mimo trudnych początków w jednym z mało popularnych klubów we wschodnim Londynie udało mu się zostać jednym z najlepszych piłkarzy w kraju. Po latach Beckham powraca do Echo Premier League, by pomóc tamtejszej drużynie przekuć dotychczasowe porażki w sukces.

Film „Wulkan miłości”, premiera: 11 listopada

 

On, ona i wulkany. Dokument Sary Dosy to jedna z najoryginalniejszych historii miłosnych, które zdarzyły się naprawdę. Katia i Maurice Krafftowie, duet francuskich wulkanologów, przez 25 lat podróżowali po świecie, razem realizując swoją największą pasję. Zginęli podczas wybuchu wulkanu w Japonii w 1991 roku. Z pomocą tysięcy zdjęć i setek godzin nagrań, które po sobie zostawili, reżyserka z fascynacją przygląda się parze zakochanej w żywiole.

Serial „Bez granic z Chrisem Hemsworthem”, premiera: 16 listopada

 

Jaki jest przepis na długowieczność? Czy to kwestia genów, aktywnego trybu życia, diety, a może czegoś zupełnie innego? Odpowiedzi na te i inne pytania w nowym programie Disney+ poszukuje Chris Hemsworth, czyli marvelowski Thor. Z pomocą światowej klasy ekspertów, rodziny i przyjaciół podejmuje szereg wyzwań, które mają mu pomóc pokonać swoje ograniczenia, a także pokazać widzom, jak dłużej cieszyć się sprawnością, zdrowiem i szczęściem.

Serial „Śnięty Mikołaj”, premiera: 16 listopada

 

Po prawie trzech dekadach bycia Świętym Mikołajem magia Scotta Calvina (Tim Allen) zaczyna słabnąć. Choć bohater dalej stara się wypełniać swoje obowiązki, nie przychodzą mu one z taką łatwością, jak przed laty. Gdy przypadkiem odkrywa, że istnieje sposób, by przejść na emeryturę, Scott zaczyna rozważać ustąpienie ze stanowiska Świętego Mikołaja. Postanawia znaleźć godnego następcę, aby sam mógł stać się lepszym ojcem i mężem. Serialowa adaptacja serii filmów z przełomu lat 90. i pierwszej dekady XXI wieku.

Serial „Zakłamanie”, premiera 16 listopada

 

Lucy (Grace Van Patten) i Stephen (Jackson White) poznają się na studiach. Ich z pozoru przypadkowe spotkanie daje początek burzliwej relacji. W ciągu ośmiu lat para na przemian schodzi się i rozstaje. Skupieni na sobie, nie zauważają, jak ich decyzje wpływają na ludzi wokół nich. Za adaptację bestsellerowej powieści Caroli Lovering odpowiada Meaghan Oppenheimer, a producentką została Emma Roberts.

Film „Rozczarowana”, premiera: 18 listopada

 

Od ślubu Giselle i Roberta (Amy Adams i Patrick Dempsey) minęło 15 lat, a bajkowe „żyli długo i szczęśliwie” zastąpiła monotonna codzienność. Z tęsknoty za bardziej baśniowym życiem decydują się na przeprowadzkę do niewielkiej miejscowości Monroeville. Marzenie o sielance rujnuje miejscowa „królowa”, Malvina Monroe (Maya Rudolph). Zrozpaczona księżniczka przypadkiem przemienia miasteczko w krainę rodem z baśni. Giselle rusza na ratunek bliskim, przerywany okazjonalnymi sekwencjami muzycznymi.

Serial „Willow”, premiera: 30 listopada

 

Sequel filmu Rona Howarda z 1988 roku. Po blisko 35 latach Warwick Davis ponownie wcieli się w Willowa Ufgooda, który wraz z grupą odważnych wyrzutków wyrusza w kolejną misję ratunkową. Przed laty czarodziej wsławił się jako obrońca cesarzowej Elory. Teraz jego szczególne zdolności znów okażą się niezbędne do uratowania świata. W „Willow” zobaczymy największą w historii kina reprezentację osób niskorosłych. – Jestem dumny, że osoby takie jak ja mogą zobaczyć siebie na ekranie, na dodatek w roli superbohatera – mówił Davis.

Serial „Pacjent”, premiera: 30 listopada

 

Propozycja dla fanów psychologicznych thrillerów. Alan Strauss (Steve Carell) jest cenionym psychoterapeutą i ekspertem od beznadziejnych przypadków. Gdy zgłasza się do niego nowy pacjent, Sam Fortner (Domhnall Gleeson), mimo rad koleżanek i kolegów po fachu postanawia mu pomóc. Niedługo później budzi się skuty w domu Sama, który zdradza mu swój największy problem – obsesyjną potrzebę mordowania ludzi.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij