Znaleziono 0 artykułów
01.08.2022

Przezorny zawsze ubezpieczony

01.08.2022
(fot. Getty Images)

Choć wakacje marzeń dla każdego mogą oznaczać coś innego, żadnemu miejscu na świecie uroku nie doda zapach papierosowego dymu.

Wakacje uznaje się za jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu dorosłego człowieka. Przyzwyczajony do regularności w rytmie dnia, nagle traci grunt pod nogami. I choć urlop jest tym, na co czekał przez ostatnie miesiące,

odnalezienie się w realiach relaksu stanowi nie lada wyzwanie. Towarzyszący urlopowiczom lekki stan podenerwowania sprzyja nieporozumieniom i awanturom, zarówno z udziałem współtowarzyszy podróży, jak i  przypadkowych osób. Zarzewiem konfliktu może być dym z papierosa, który dla jednych jest synonimem  przyjemności, zaś innym zaburza przyjemność korzystania z urlopu. Nie od dziś przecież wiadomo, że zapach jest jednym z najlepszych nośników wspomnień. Warto zadbać więc o to, by był on jak najczystszy i jak najmilszy. Nie tylko dla nas samych, ale i innych osób delektujących się urokiem piaszczystych plaż, górskich szlaków czy zakątków świata do odhaczenia z tzw. bucket list.

Aby uniknąć zakłopotania i ewentualnych niedogodności w postaci wakacyjnej kłótni, rozstać się z nałogiem dobrze byłoby jeszcze przed urlopem. Jeśli jednak rzucenie palenia z dnia na dzień okaże się wyzwaniem przysparzającym zbyt dużych trudności, warto pomyśleć o przerzuceniu się na podgrzewacz tytoniu. Urządzenia tego typu nie spalają, a jedynie podgrzewają tytoń, przez co emisja substancji toksycznych jest znacznie mniejsza niż w przypadku tradycyjnych papierosów.

Podgrzewacze tytoniu, jak np. glo hyper+, łączą zaawansowaną technologię, prawdziwy tytoń i szeroką gamę smaków. Wśród wkładów tytoniowych dostępne są zarówno warianty o klasycznym smaku, jak i mentolowe oraz owocowe. Podgrzewacz tytoniu jest urządzeniem prostym w obsłudze i wygodnym w użyciu. Stan gotowości osiąga już w 15 sekund (w trybie boost), a jedno ładowanie wystarcza na cały dzień.

Co szczególnie istotne, glo hyper+ został gruntownie przebadany – przeprowadzono na nim 44 testy behawioralne, 164 analizy chemiczne, 46 badań klinicznych i 75 testów określających wpływ na komórki organizmu.

Wyniki badań przeprowadzonych przez brytyjskich naukowców wykazały, że w przypadku większości mierzonych biomarkerów redukcje szkód zdrowotnych zaobserwowane u osób, które tradycyjne papierosy zamieniły na podgrzewacze tytoniu, były podobne jak u tych, które całkowicie przestały palić. Podjęcie decyzji o zamianie papierosów na podgrzewacz tytoniu może więc nie tylko obniżyć poziom stresogenności wakacji, ale również pozytywnie wpłynąć na kondycję organizmu.

Redakcja „Vogue Polska”
Proszę czekać..
Zamknij