Znaleziono 0 artykułów
11.10.2021

Redakcja poleca: Gino Rossi, „Hiacynt”, „Sprzątaczka”

11.10.2021
Gino Rossi jesień–zima 202 (Fot. Wunsche & Samsel)

Jesienne wieczory to dobry moment na nadrobienie serialowych i filmowych zaległości oraz zanurzenia się w nowym numerze „Vogue Polska”. A jeżeli myślicie o odświeżeniu garderoby, mamy dla was kilka minimalistycznych propozycji. Sprawdźcie, co poleca redakcja.

Moda: kolekcja Gino Rossi jesień–zima 2021

Gino Rossi jesień–zima 202 (Fot. Wunsche & Samsel)

Minimalistyczne, pozbawione zbędnych ozdobników, o opływowych kształtach. Opis pasuje nie tylko do butów z najnowszej kolekcji Gino Rossi, lecz także do kultowych mebli z przeszłości, które są tłem kampanii sfotografowanej przez duet Wunsche i Samsel. Wśród butów na sezon jesień–zima 2021 dominują botki, w tym białym model utrzymany w duchu lat 2000., kozaki z szeroką, wysoką cholewką, mokasyny oraz wojskowe trapery. Kolekcję, którą prezentują holenderska modelka Birgit Kos i duński model Mathias Lauridsen, uzupełniają torebki: worki, shopperki XXL, saszetki, nerki i aktówki do pracy.

Serial: „Sprzątaczka” 

(Fot. Materiały prasowe Netflix)

Kobiety będące ofiarami przemocy domowej potrafią wielokrotnie wracać do swojego oprawcy. Takie słowa w schronisku dla kobiet słyszy Alex. Młoda matka w środku nocy porzuca partnera i razem z dwuletnią Maddie ucieka z domu. Bez planu, pieniędzy, przyjaciół i oparcia ze strony najbliższych stara się ułożyć sobie życie od nowa. Boryka się z biedą, bezdomnością, traumą, a także nieudolnością systemu pomocy społecznej. W roli Alex świetna Margaret Qualley, której na małym ekranie w serialu „Sprzątaczka” towarzyszy gwiazda okładki październikowego wydania „Vogue Polska”, Andie MacDowell. Matka i córka w życiu, w serialu pokazują, co oznacza walka o przetrwanie w każdej minucie, każdego dnia.

Magazyn: Październikowe wydanie „Vogue Polska”

(Fot. Molly Matalon)

– Odwaga to dla mnie akt wiary i podjęcie ryzyka, nawet jeśli na szali są reputacja i własne bezpieczeństwo – mówi Jane Fonda w najnowszym wydaniu „Vogue Polska”. 83-letnia aktorka to jedna z trzech bohaterek naszej sesji okładkowej. Razem z Andie MacDowell, która zachwyca naturalnością na czerwonym dywanie, oraz polską aktorką Sandrą Drzymalską, gwiazdą netfliksowej produkcji „Sexify”, opowiadają, czym jest dla nich odwaga i jak ważne jest życie w zgodzie ze sobą. A to tylko część atrakcji, które czekają na was w październikowym wydaniu naszego magazynu. Możecie zamówić z dostawą do domu na Vogue.pl.

Film: „Hiacynt”

(Fot. Materiały prasowe Netflix)

Reżyser Piotr Domalewski („Sexify”, „Jak najdalej stąd”) w najnowszej produkcji powraca do Polski lat 80. i głośnej akcji „Hiacynt”. Rozpoczęta w 1985 roku za sprawą rozporządzenia ministra spraw wewnętrznych inwigilacja homoseksualistów doprowadziła do stworzenia tzw. różowych teczek ponad 11 tys. osób. Film opowiada historię młodego milicjanta Roberta, w tej roli rewelacyjny Tomasz Ziętek, który trafia na trop seryjnego mordercy gejów. Sprawa okazuje się jednak bardziej skomplikowana, niż się mogło wydawać. Kiedy milicjant poznaje Arka, postanawia użyć go jako informatora. Wnika do świata homoseksualistów i orientuje się, że przedstawiana mu przez lata rzeczywistość jest tak naprawdę pełna barwnych i odważnych ludzi, wśród których, ku własnemu przerażeniu, poczuje się sobą. Film będzie można zobaczyć na Netfliksie już 13 października.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij