Znaleziono 0 artykułów
27.12.2023

Klasyczna czerń w wersji mini i maxi według Reese Witherspoon i jej córki, Avy

27.12.2023
Reese Witherspoon z córką Avą Philippe (Fot. Getty Images)

Reese Witherspoon wie, że Boże Narodzenie to szczególny czas, który warto wykorzystać na pielęgnowanie rodzinnych więzi. Aktorka pochwaliła się szczęśliwymi chwilami z tegorocznych świąt na Instagramie. Wraz z córką Avą postawiły na dopasowane stylizacje, proponując tym samym dwa rozwiązania dla eleganckiej czerni.

Nie pierwszy raz aktorka znana z produkcji „Legalna blondynka” i jej córka założyły podobne stylizacje na tę samą okazję. Podczas bożonarodzeniowej kolacji zaprezentowały dwa sposoby na ogranie klasycznej czerni. Ich propozycje to idealne rozwiązania zarówno dla fanek krótkich długości jak i kreacji do ziemi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ava (@avaphillippe)

Reese Witherspoon i jej córka zachwycają w dopasowanych stylizacjach z czernią w roli głównej

Zarówno mama, jak i jej córka Ava na instagramowej fotografii zaprezentowały się w eleganckich, oversize’owych marynarkach i podobnych, blond fryzurach. Ich stylizacje różniły się jedynie długością czarnych sukienek, na które obydwie zdecydowały się podczas tegorocznych świąt. Reese wybrała długą kreację niemalże do ziemi, podczas gdy jej córka postawiła na krótką wersję uzupełnioną rajstopami w delikatne wzory. Stylizacje dopełniło czarne obuwie, po które sięgnęła zarówno mama, jak i córka.

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Klasyczna czerń w wersji mini i maxi według Reese Witherspoon i jej córki, Avy
Proszę czekać..
Zamknij