Znaleziono 0 artykułów
19.01.2022

Ava Phillippe: Płeć nie ma znaczenia

19.01.2022
Fot. Getty Images

Ava Phillippe, 22-letnia córka Reese Witherspoon, na Instatories odpowiadała fanom na ich pytania. Zapytana o to, czy woli umawiać się z mężczyznami, czy z kobietami, odparła: Pociągają mnie ludzie, a nie ich płeć.

Avę Phillippe na Instagramie śledzi milion osób. Gwiazda chętnie dzieli się informacjami o swoim życiu. W grudniowym wywiadzie z cyklu „Daily Pop” dla portalu „E!” przyznała, że taka szczerość jest jej potrzebna. – Bycie szczerą w mediach społecznościowych sprawia, że czuję się dobrze. Na co dzień odbieramy tyle fałszu i retuszowanych zdjęć. Niewyidealizowany obraz jest potrzebny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ava (@avaphillippe)

Szczerością wykazała się również, odpowiadając fanom na ich pytania na swoim Instatories. Zapytana o orientację seksualną, odparła: – To nie ma znaczenia. Pociągają mnie ludzie, a nie ich płeć.

Wiele osób dziękowało jej za te słowa. Niestety znaleźli się i tacy, którzy krytykowali Avę. Napisała: – SZYBKIE PRZYPOMNIENIE: Mogę i będę blokować osoby, które piszą nienawistne komentarze pod moimi zdjęciami. Tutaj nie ma miejsca na mowę nienawiści. Pokój & Miłość.

Ava Phillippe – która pojawiała się dotąd w epizodach w serialach – przypomina mamę. Mają ten sam kształt twarzy, podobny uśmiech i spojrzenie. Reese jest wzorem dla córki i jej najlepszą przyjaciółką, jak pisze Ava na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ava (@avaphillippe)

W listopadzie 2021 roku aktorka udzieliła portalowi „InStyle” wywiadu, w którym opowiedziała o wychowywaniu córki w świetle reflektorów: – To dziwna sytuacja, bo nie dorastałam jako sławna osoba. Ava i moi synowie przeżywają tego rodzaju doświadczenie. Moja córka jest bardzo rozsądna. Chce robić wielkie rzeczy na świecie. Studiuje, uczy się i próbuje odnaleźć siebie. To ważne, aby spróbować różnych zajęć i dowiedzieć się, co jest naprawdę twoją ścieżką.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij