Znaleziono 0 artykułów
19.01.2021

Romeo Beckham: Nowa twarz modelingu

19.01.2021
Fot. instagram.com/romeobeckham, East News

Początkujący model, aspirujący sportowiec i gwiazda mediów społecznościowych – nazwisko Beckham zobowiązuje, a syn Victorii i Davida Romeo wie, jak wykorzystać jego potencjał. Poznaj bohatera styczniowej okładki „L’Uomo Vogue”.

Jest drugim synem Victorii i Davida Beckhamów

Rodowity londyńczyk Romeo James urodził się 1 września 2002 roku jako drugi syn Beckhamów. 18-latek ma starszego o trzy lata brata Brooklyna – fotografa zaręczonego z aktorką Nicolą Peltz, młodszego brata Cruza i siostrę Harper Seven.

Z braćmi i ojcem (Fot. instagram.com/romeobeckham, East News)

Ma sławnych rodziców chrzestnych

Znani rodzice to nie wszystko. Victoria i David wybrali dla syna jeszcze bardziej utytułowanych rodziców chrzestnych – Sir Eltona Johna i Elizabeth Hurley.

Spotyka się z Mią Regan

Od 2019 roku Romeo jest szczęśliwie zakochany w rówieśniczce, brytyjskiej modelce i influencerce Mii Regan. W mediach społecznościowych pary co jakiś czas oglądamy wspólne zdjęcia. Dziewczyna spędziła z całą rodziną Beckhamów wakacje w słonecznej Apulii i Kornwalii. Od niedawna rozpoczęła także współpracę z marką Victorii Beckham.

Z dziewczyną Mią Regan /(Fot. instagram.com/romeobeckham, East News)

Pracuje jako model

Nic dziwnego, skoro jego ojcem jest David Beckham. W 2013 roku Romeo postawił pierwsze kroki w świecie mody, występując w wiosenno-letniej kampanii Burberry u boku Cary Delevingne. Sukces sprzedażowy kolekcji, która po reklamie z młodym Beckhamem w roli głównej wzrosła o 13 proc., sprawił, że marka zaprosiła go do współpracy przy kolejnej kampanii. I choć Romeo zniknął na kilka lat, 18-latek powrócił do gry, debiutując na styczniowej okładce włoskiego „L’Uomo Vogue”.

Fot. Mert&Marcus, mat.prasowe

Chciałby zostać tenisistą

Jeżeli wierzyć plotkom, Beckhamowie wydali około 40 tys. dolarów na kort tenisowy zbudowany na terenie posiadłości Cotswolds, aby ich syn mógł ćwiczyć, kiedy tylko będzie miał na to ochotę. Nastolatek trenuje pod okiem bułgarskiego tenisisty Grigora Dimitrowa, który podobno uznał, że jego podopieczny ma szansę na karierę. Czy Romeo już niedługo zostanie Davidem tenisa?

 

 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij