Znaleziono 0 artykułów
30.10.2020

Scarlett Johansson wyszła za mąż

30.10.2020
Fot. Getty Images

Czarna Wdowa w weekend poślubiła Colina Josta z „Saturday Night Live”. Dla niej to już trzecie małżeństwo.

Scarlett Johansson i Colin Jost poznali się dwa lata temu za kulisami programu „Saturday Night Live”. W maju ubiegłego roku media obiegła wiadomość o ich zaręczynach (i pierścionku z 11-karatowym brylantem), a teraz dowiadujemy się o sekretnym ślubie.

Podobne artykułyNajpiękniejsze pierścionki zaręczynowe gwiazdJulia Właszczuk

Informację o wielkim dniu gwiazdy „Zaklinacza koni” podała organizacja charytatywna zajmująca się dostarczaniem posiłków dla potrzebujących. „Cieszymy się, że możemy przekazać niezwykłą wiadomość – Scarlett Johansson i Colin Jost pobrali się w weekend podczas intymnej ceremonii z udziałem rodziny i najbliższych przyjaciół” – czytamy na instagramowym profilu fundacji Meals on Wheels. „W tym trudnym okresie chcieli się podzielić szczęściem z potrzebującymi, naszymi podopiecznymi. Rozważ przekazanie darowizny na cześć Młodych, klikając w powyższy link mealsonwheelsamerica.org/scarlettandcolin” – apelują wolontariusze.

To nie pierwszy taki gest aktorki. Johansson od początków kariery wspiera różne organizacje humanitarne oraz poświęcone opiece zdrowotnej, w tym Aid Still Required i Stand Up To Cancer, a w 2018 r. wzięła udział w ruchu Time’s Up, chroniącym kobiety przed molestowaniem i dyskryminacją.

Sama ceremonia miała miejsce 24 lub 25 października w Palisades, w Nowym Jorku. Jost wcześniej spotykał się z Rashidą Jones. Laureatka nagrody BAFTA, Saturna i czterokrotnie nominowana do Złotych Globów była już żoną aktora Ryana Reynoldsa oraz dziennikarza Romaina Dauriaca, których małżeństwo zakończyło się w 2017 roku. Scarlett i Dauriac mają sześcioletnią córkę Rose.

 

 

Pola Dąbrowska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Scarlett Johansson wyszła za mąż
Proszę czekać..
Zamknij