Znaleziono 0 artykułów
08.04.2023

Serial „Sex/Life” Netflixa bez kolejnych sezonów

08.04.2023
(Fot. materiały prasowe)

Serial „Sex/Life” nie doczeka się trzeciego sezonu. Niespełna tydzień po tym, jak odtwórczyni głównej roli Sarah Shahi skrytykowała atmosferę panującą na planie, Netflix zdecydował, że nie będzie kontynuował produkcji.

Lista tytułów, z których kontynuowania Netflix zrezygnował, z roku na rok się wydłuża. Do grona produkcji zawieszonych przez giganta streamingowego dołączył serial „Sex/Life”. Seria śledziła losy Billie (Sarah Shahi) – kiedyś imprezowiczki, dziś perfekcyjnej pani domu – której zaczyna doskwierać życie na przedmieściach. Jej rozterki pogłębia wspomnienie gorącego romansu ze swoim byłym. Kogo wybierze: statecznego ojca swojego dziecka czy miłość sprzed lat?

(Fot. materiały prasowe)

„Sex/Life” szybko zyskało sobie status ulubionego guilty pleasure z platformy, zapewniając sobie tytuł najpopularniejszej produkcji sezonu. Sukces serialu sprawił, że Netflix szybko zlecił prace nad drugim sezonem, który trafił na platformę na początku 2023 roku bez większego odzewu. Na dodatek w jednym z wywiadów odtwórczyni głównej przyznała, że atmosfera na planie się zmieniła. – Nie czułam tego samego wsparcia, którym otoczono mnie podczas pracy nad pierwszym sezonem – mówiła Sarah Shahi.

Zaledwie tydzień po dyskusji, którą wywołała wypowiedź aktorki, Netflix zdecydował, że to koniec produkcji. Powodem było najpewniej mniejsze zainteresowanie drugim sezonem, a także fakt, że Shahi rozpoczęła prace nad nowym serialem „Judgement” dla konkurencyjnej platformy.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij