Znaleziono 0 artykułów
02.12.2022

Sharon Stone w sukni Monsoori

02.12.2022
Sharon Stone na premierze filmu „Plan na miłość” (Fot. Getty Images)

O komedii romantycznej „Plan na miłość” mówi się, że to nowe „To właśnie miłość”. Na pokaz filmu na festiwalu Red Sea 2022 przyszła więc plejada gwiazd, z Sharon Stone na czele. Gwiazda wybrała na tę okazję spektakularną suknię od Monsoori w kolorze pudrowego różu i czarne operowe rękawiczki, które od kilku sezonów są jednym z ulubionych dodatków gwiazd na czerwonym dywanie.

Gwiazdy z całego świata przyjechały do Dżuddy w Arabii Saudyjskiej, gdzie 1 grudnia 2022 roku rozpoczął się międzynarodowy festiwal filmowy Red Sea. Pierwszego dnia goście mogli obejrzeć komedię romantyczną „Plan na miłość” z m.in. Emmą Thompson i Lily James. Na pokaz filmu przyszła Sharon Stone, która na tę okazję wybrała zjawiskową tiulową sukienkę w kształcie litery A od Monsoori i czarne rękawiczki operowe. Dodatek z jednej strony przełamywał pudrową słodycz kreacji, z drugiej nawiązywał kolorem do kokardy na sukni. Długie rękawiczki, jeden z symboli złotej ery Hollywood, zaczął podbijać czerwone dywany już od kilku sezonów. W samym tylko 2022 roku wybierały go Anya Tayor-Joy na premierę filmu „Menu”, Blake Lively na MET Galę 2022 czy Taylor Russell.

Sharon Stone na premierze filmu „Plan na miłość” (Fot. Getty Images)

Sharon Stone na czerwony dywan zwykle wybiera projekty Dolce & Gabbana, w kwietniu 2022 roku została twarzą kampanii włoskiego domu mody oraz torebki Devotion Bag. Podczas pierwszego dnia festiwalu filmowego Red Sea założyła jednak suknię od Monsoori. Bahrajńska projektantka Shaima Al-Mansoori znana jest z fantazyjnych kreacji charakteryzujących się wielkimi formami, przepychem i łączeniem materiałów. Nosiły je wcześniej takie gwiazdy, jak Beyoncé, Kylie Jenner czy Chloe Bailey.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij